PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468027}

Roman Polański. Ścigany i pożądany

Roman Polanski: Wanted and Desired
6,9 3 650
ocen
6,9 10 1 3650
7,3 6
ocen krytyków
Roman Polański. Ścigany i pożądany
powrót do forum filmu Roman Polański. Ścigany i pożądany

Swietny dokument

użytkownik usunięty

Ktory pozostawia po sobie troche refleksji - zdaniem niektorych "wybiela" on postac Polanskiego, jednak czy rzeczywiscie?
Moim zdaniem Polanski (ktorego niezmiernie cenie i podziwiam jako artyste) na pewno nie byl jakims niebezpieczynm dla otoczenia zboczencem, jak probowaly z niego zrobic media, jednak... dopuscil sie chorej rzeczy, i powiníen byl odbyc te kare - Z calym szacunkiem, ale seks z 13-letnim dzieckiem nie miesci sie w mojej kategorii pt: "To norma".
Polanski mial tez jednak pecha, bo sedzia okazal sie perfidnym, lubiacym rozglos czlowiekiem i zamiast poprowadzic normalnie sprawe, zrobil z tego cyrk...

ocenił(a) film na 7

Mam podobne zdanie co do tego i według mnie miał pecha bo pewnie takie rzeczy w życiu gwiazd są jakimiś normami
ale z drugiej strony to trochę dziwne, bo przecież w gettach i innych miejscach (możliwe) że miał i wiedział co to gwałt mi się wydaje że ona sama tego chciała

gabi123400

Miałam koleżankę która już w wieku 11lat była na tyle rozwinięta seksualnie, że zaczynała obscenicznie się zachowywać. W 1,2 gimnazjum uprawiała seks, z o wiele starszym mężczyzną. Mi powiedziała, że zgwałcił. Pozostałym koleżanką się chwaliła. No ale ja byłam naiwna więc spokojnie można było grać na mojej wrażliwości. Z resztą jak się dowiedziałam od innych przyjaciółka była zupełnie fałszywa. A tym zyskiwała sobie i sympatię.
A taka niby ofiara Polańskiego też mogła dużo zyskać. No sorry, ale kurde która matka pozwoliła by córce na przyjęcie ze starszymi mężczyznami? Proszę was... Taka matka to zła matka. A czego nauczyła córeczki, że ta nie oponowała przed imprezą? Trzeba posiadać jakieś wartości, skromność jeszcze, gdy się jest jeszcze "dzieckiem". Moja przyjaciółka była poryta, ale ja sama posiadałam głęboką moralność i wstydliwość.
I powiem wam, że właśnie nie każda 13latka wygląda na swój wiek i łatwo idzie oszukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones