PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 082
oceny
6,5 10 1 6082
6,8 5
ocen krytyków
Romance & Cigarettes
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes

śmieszne, świete utwory, obsada, mądre, choc troszkę błahe. Nie wiem co jeszcze napisac. Bo nie ma co się rozwidzic. Film zapada w pamięc.
No to jeszcze raz:
śmieszne, świetne utwory, obsada, mądre, choc troszkę błahe. Ale sposób wykonania się liczy! Tu zdecydowanie na plus.

polecam.
pzdr.

użytkownik usunięty
WojtaSz

zgadzam sie, chcialam jeszcze powidziec cos o muzyce, bo wtym filmie byla po prostu niesamowita. Duzo wyszukanych naprawde dobrych piosenek.

ocenił(a) film na 5

Tak. Muzyka jest niewątpliwym atutem tego filmu.

ocenił(a) film na 7
WojtaSz

Co racja to racja. Może nie jest to najlepszy film w historii kina, ale jest oryginalny, zabawny, fajnie zagrany i ma kilka naprawdę dobrych piosenek. Podobał mi się już od pierwszej piosenki - "A Man without Love".

ocenił(a) film na 9
WojtaSz

Muza rewelacyjna, a do tego akcent, z jakim gra Kate Winslet!!! Hilarious
;p

kajagwincinska

wow... ludzie co w tym świeżego? gdzie tutaj świetny humor?! ludzie
podajcie mi jakąś jedną zabawną scenę? podkreślam zabawną, a nie żenującą
jak cały film;/ tacy aktorzy i aktorki, a taki szit;/ zawiedziona..

jona13

Widać nie zrozumiałaś tego filmu :P Nie był żenujący :D Po prostu nie bano się w nim poruszyć pewnych tematów^^ ale zostało to bardzo ciekawie przedstawione, dla mnie film oryginalny i interesujący :) Super pomysł z tymi wplecionymi utworami muzycznymi. No i faktycznie porządna gra aktorska :) Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones