PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1083}

Romeo musi umrzeć

Romeo Must Die
6,8 35 366
ocen
6,8 10 1 35366
Romeo musi umrzeć
powrót do forum filmu Romeo musi umrzeć

8/10

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobre kino akcji parę śmiesznych scen i dialogów niezłe, chodź mało brutalne sceny walk, początek jedynie trochę dziwny ale potem film się rozkręca. Za to muza DMX w tym filmie jest rewelacyjna DMX robiąc ścieżkę dźwiękową odwalił kawał dobrej roboty

ocenił(a) film na 4
martek165

"chodź mało brutalne sceny walk" - what? Żarty sobie chyba stroisz, a chociażby finałowa walka, gdzie jeden przypala Hana rozgrzaną do czerwoności blachą? Zresztą, inne sceny pojedynków też nie są zbyt łagodne. Początek faktycznie, może być trochę dziwny, ale cała fabuła dobrze trzyma się kupy. Wątek miłosny całkiem ciekawy, niezłe spiski w obrębie rodzin mafijnych. Chociaż irytowało mnie momentami przesadnie efekciarstwo i pokazywanie prześwietlonych kończyn. A co do humoru - nie był najgorszy, najzabawniejszy był chyba ten murzyński grubas.

ocenił(a) film na 8
bober

,,what? Żarty sobie chyba stroisz, a chociażby finałowa walka, gdzie jeden przypala Hana rozgrzaną do czerwoności blachą?''

Ostatnia walka fakt brutalniejsza masz racje ale to jedyna walka która dała mi trochę po oczach . Ale w kwestii blood and brutal wolę ,,Ong Bak'' albo ,,Obrońcę '' z Tonym Jaa

,,Zresztą, inne sceny pojedynków też nie są zbyt łagodne. Początek faktycznie, może być trochę dziwny, ale cała fabuła dobrze trzyma się kupy. Wątek miłosny całkiem ciekawy, niezłe spiski w obrębie rodzin mafijnych''

Tak tu się zgodzę fabuła (oprócz początku filmu) była fajna ,wątek miłosny też nie naj gorszy

,,Chociaż irytowało mnie momentami przesadnie efekciarstwo i pokazywanie prześwietlonych kończyn''

mi to nie przeszkadzało specjalnie

,,A co do humoru - nie był najgorszy, najzabawniejszy był chyba ten murzyński grubas.''

Masz racje ten murzyn był spoko a nie wiem czy pamiętasz ,,Mroczną dzielnice'' z Seagalem tam też kolo miał taką fajną rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones