PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164}

Ronin

7,5 61 452
oceny
7,5 10 1 61452
7,0 12
ocen krytyków
Ronin
powrót do forum filmu Ronin

A wy jakie auta rozpoznaliście? :) Sporo w tym filmie dobrze zrobionych pościgów i dobrych samochodów. Pozdr

monroepage

Audi S8 wymiata! Ach ten dźwięk! 4.2 V8 doskonale było słychać przy ucieczce spod mostu :D

ocenił(a) film na 9
monroepage

Citroen XM - klasyk :), "miękki" pościg po wertepach :D

monroepage

Beemka 5-tka i Peugeot 406 - główny pościg w filmie. Spaliście, czy co ? ;)

ocenił(a) film na 8
1974

M5 SYNUŚ , MERCEDES 4,5 LITRA Z KOMPUTEROWYM DYMEM Z PAINTA. BÓL DLA OKA ALE POŚCIGI ,MNIAM.

ocenił(a) film na 10
bazgrof

Ten dym troche mnie zasmucił ale pusciłem to bokiem z perspektywy reszty poscigów i całokształtu filmu. Najfajniejsze jest to że 406 dawał rade BMW :P ogólnie bardzo cenię pościgi w tym filmie bo wszystko jest oddane jak w rzeczywistości, jak mercedes przyspiesza to słychać bulgot, buja się po zakrętach bo tam na prawdę jest duża prędkosć, i to samo jest w przypadku AUDI, piękne slajdy po kostce i również dżwięk silnika. Dla mnie pościgi w tym filmie to mistrzostwo, zaraz za pościgirm z Bullita który był prekursorem tego typu akcji.

bazgrof

W tym filmie było podobno kilka takich samych mercedesów do dubli. Były to modele M116 6,9 l

1974

Kolego '1974' to Peugoet 605;]

jasiek007

Nie masz racji ... :)

ocenił(a) film na 10
1974

peugeoty 605 to była obstawa XM w pościgu kiedy uciekali przed audi s8 i mietkiem w116, a peugeot 406 gonił bmw e34

monroepage

Skoda Favorit

ocenił(a) film na 9
monroepage

Najlepsze sceny pościgów jakie do tej pory widziałem.

ocenił(a) film na 9
monroepage

Co do aut w filmach to polecam stronkę: http://www.imcdb.org/movie.php?id=122690

ocenił(a) film na 10
monroepage

Golf III którego "pożyczyli" od jakiegoś dziadka jadąc do Jeana-Pierra



:)

ocenił(a) film na 9
monroepage

Audi S8 - do dzisiaj piękny samochód :)

ocenił(a) film na 8
monroepage

Widziałem pościg z Bullita i wielu innych filmów, ale ten z Ronina jest moim zdaniem najlepszy jaki do tej pory widziałem, świetny montaż, duży realizm. Film też świetny.

michal_gno

Zgadzam się. Jest to chyba najlepiej zrobiony pościg ever.

ocenił(a) film na 8
monroepage

Plus policyjny Peugot 106 :)

ocenił(a) film na 8
Quazis

Co do samego filmu to rewelacja. Zaskakująca fabuła, fenomenalne pościgi i strzelaniny. No i oczywiście moi ulubieńcy w postaci Roberta De Niro i Jeana Reno :)

ocenił(a) film na 8
monroepage

taaa Auta to mocna strona tego filmu!

ocenił(a) film na 8
monroepage

muszę ci powiedzieć że w nowych filmach nie ma już takich fajnych pościgów ;)

ocenił(a) film na 9
monroepage

A ja użytkuje jeden z samochodów z tego filmu o którym wszyscy zapomnieli- Renault Safrane- bardzo komfortowy i dobry samochód, dzisiaj za śmieszne pieniądze. A sam film 9/10.

monroepage

Opel Astra też się raz pojawił.

ocenił(a) film na 7
monroepage

Golfa 3 nikt nie widział czy jak ? ;)

ocenił(a) film na 7
monroepage

Na początku jest Volvo kombi, jest Jeep Grand Cherokee, jest policyjny Citroen z odpadającym deklem. Ogólnie Citroeny nie są przedstawione w tym filmie w dobrym świetle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones