PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9239}

Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead
7,6 6 120
ocen
7,6 10 1 6120
7,3 6
ocen krytyków
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
powrót do forum filmu Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

Odlot

użytkownik usunięty

Panowie R i G przypominają mi takich sympatycznych gości, co ciągle są na odlocie i widzą sprawy z zupełnie innej strony niż inni (czyż nie o tym jest sztuka i film?) Gary i Tim w wyśmienitej formie. Rany, ten film to cudo. Taka perełka :-)

ocenił(a) film na 9

Ja odniosłem takie wrażenie, że Roth jest tutaj (on jest Guildenstern'em czy Rosencrantzem? ;) trochę idzie się pogubić:) jakby bardziej tym "głosem rozsądku" tzn. jest jakby "mózgiem" w tym duecie. Oldman to raczej bardziej taki lekkoduch w sensie pozytywnym... trochę taki zagubiony w tej niby "rzeczywistości" ;)
Co do ich sympatyczności to zgadzam się w zupełności!!! :) Świetne sceny jak Gary sprawdza różne naukowe teorie - jakby odkrywa je na nowo - przykład - teoria Archimedesa kiedy Gary bierze kąpiel :) Takich scen oczywiście było więcej.
Podejrzewam, że wiele rzeczy mi umknęło .... niestety. Zapomniałem już Hamleta, chociaż raczej on nie jest tutaj główną postacią.
Chodzi mi głównie o przedstawienia dawane przez Drayfuss'a i ich znaczenie. Musiałbym się bardziej wgłębić w przesłanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones