PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9239}

Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead
7,6 6 120
ocen
7,6 10 1 6120
7,6 7
ocen krytyków
Rosencrantz i Guildenstern nie żyją
powrót do forum filmu Rosencrantz i Guildenstern nie żyją

czy film wart obejrzenia?
widze pochlebne opinie ale nie gustuję w kostiumowych ani w komediach..
mimo to, jesli film dobry, to umiem docenic, nawet jesli nie pokrywa sie z moimi gustami.
a moze ktos znim dysponuje..? zebym nie musiala ryzykowac zakupu biletu?

ocenił(a) film na 10
martyna_marysia

O ile mi wiadomo, to i tak nie kupiłabyś biletu - film nie jest pokazywany w żadnym kinie i nie jest dostępny w sklepach, więc co najwyżej mogłabyś go ściągnąć przez np. Aresa, ai to łatwe nie będzie...

_RaulGonzalez_

a jednak byla mozliwosc zobaczenia go na duzym ekranie, a przynajmniej ja taka mialam :)
w ramach przegladu Stopparda w Chatce Żaka w Lublinie :)

martyna_marysia

A ja ładnych parę lat temu nagrałam sobie ten film na kasetę z tv (program 2 TVP- tradycyjnie dobry film puścili późną nocą). Jakiś czas temu przegrałam go na dvd, niestety jakość marna i napisy końcowe obcięte (w zasadzie brak napisów końcowych) ale póki co musi wystarczyć...

Nedvedek

Jakby co to znalazłem go do ściągnięcia z napisami!

Meru0

a mozna jakos dostac link do sciagniecia ???

piotrwe

jest na torrentach, seedów nie za dużo, ale pobrało się przez 2 noce

Fuck_like_a_star

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=matrioszka99&sid=32

ocenił(a) film na 10
Meru0

posidam go na płycie - dobra wersja z napisami. chętnie wymienię się drogą pocztową za jakiś inny, trudno dostępny.

Nedvedek

Nedvedek mogłabyś mi udostępnić jakoś ten film? Poszukuję właśnie tj wersji którą posiadasz. Bardzo mi zależy. W razie co mój mail all_cats_are_grey(at) o2(.)pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones