PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225461}

Rozmowy z innymi kobietami

Conversations with Other Women
7,0 7 763
oceny
7,0 10 1 7763
7,3 3
oceny krytyków
Rozmowy z innymi kobietami
powrót do forum filmu Rozmowy z innymi kobietami

Helena

ocenił(a) film na 7

Kwintesencja aktorstwa Heleny Bonham Carter! Przez zabieg podziału całkowicie skradła moje zainteresowanie - niekiedy musiałam na siłę odrywać wzrok, żeby zwrócić uwagę na mimikę mężczyzny. Aaron nie był tragiczny, ale Ona zachwycała! Zawsze uważałam ją za bardzo dobrą aktorkę, ale w filmach Burtona nie widać jej talentu aż tak przez częste przekoloryzowanie postaci. Świetna rola.
+ doskonała muzyka idealnie pasująca do klimatu filmu

dotkaoch

Dokładnie! Helena po prostu zabrała całą moją uwagę! Jej ironiczne i specyficzne podejście do mężczyzny, coś świetnego. Nie potrzebowali efektów specjalnych, wielu miejsc akcji, aby powstał film, który skradł me serce. Uwielbiam filmy Burton, Helena i Johnny, ale to było coś innego i ciekawego. Bardzo się cieszę, że obejrzałam.

ocenił(a) film na 7
Angela4b

To nie jej aktorstwo, według mnie ona po prostu została pokazana w taki sposób przez kamery, plus wydobyła z siebie 100% kobiecości, czego niestety nie da rady zobaczyć w filmach Burtona. Niemniej jednak równiez miałem problem z oderwaniem się od jej "połowy" filmu.

serekpl1

Sam tytuł pokazuję, że ta "połowa" filmu kobiety, jest... Tą większą połową :)

ocenił(a) film na 7
Angela4b

zgadzam się w 100 % :)

ocenił(a) film na 9
serekpl1

Nie można też mówić, że to tylko jej kobiecość zadziałała na widzów. Aktorstwo również daje się we znaki.

ocenił(a) film na 7
filmomanka56

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones