PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789694}

Ruchomy chaos

Chaos Walking
5,4 8 563
oceny
5,4 10 1 8563
4,8 4
oceny krytyków
Ruchomy chaos
powrót do forum filmu Ruchomy chaos

To było tak słabe, że zastanawiam się kto dał na to kasę.

ocenił(a) film na 5
Whiskerss

Nie zgodzę się. To jest film o mężczyznach, którzy są złymi ludźmi, mordujących kobiety, ponieważ nie panują nad nimi lub są tchórzami lub (nadają się tylko do komenderowania przez kobietę lub opętującego ich umysłowo złych mężczyznę) oraz generalnie nie panującymi nad sobą i swymi myślami, co skłania ich zazwyczaj do przemocy. Jest też film o kobietach, które nie szumią, nie hałasują, nie ujawniają chaosu myśli (a zapewne ich myśli nie są chaotyczne), które potrafią dociec prawdy o mężczyznach i kierować nimi, spokojnie, ostatecznie osiągając zazwyczaj najważniejsze cele (o ile mężczyźni nie zawiodą lub temu nie przeszkodzą swoją przemocą). Jest to również o powszechnie znanej prawdzie, że wyznawcy religii są oszustami, których religijność polega na szaleństwie i dążeniu do uśmiercania czego się da w ślepej nienawiści, która okazuje się ostatecznie nienawiścią do siebie samego. Zło jednak zostanie wyeliminowane fizycznie przez skuteczne dobro. Dziewczyny górą! Faceci dołem? Dosłownie, niech spadają w dół i tam kończą. Czyli lewicowy świętodrzewny standard w średniej oprawie. Do jednorazowego obejrzenia.

użytkownik usunięty
Uh_Huh

nie zgadzaj ale skoro bło słabe to jest słabe to ze ty tam cos z nalazles nie znaczy ze całościowo słabo, ja tez cos znalazlem ale gra aktorka rezyserka kostmiumy, zupelnie jak z filmy kat B, film pomyłka w sensie ktos go skopał, dlateggo jak widac na swiecie nie ma zadnego zasiegu bo nikt go nie poleca

ocenił(a) film na 5

Pojęcia nie mam, co chciałeś przekazać. :D A Ty masz? Podpowiedź - stosuj znaki interpunkcji, to niekiedy pomaga odbiorcom odkryć czyjąś myśl.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

Cicho bądź, nie przynudzaj dziecko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Piszcie na fejsie znalazłem jednego znajomka który się specjalizuje w odkrywaniu tożsamości internetowych kmiotów, pisz priv tam

użytkownik usunięty

Podpisuję pod petycją, wpier to jedyne czego ten żałosny dzieciak szuka w sieci

ocenił(a) film na 5

Jaką petycją? :D

ocenił(a) film na 5

Ale żeby tak na dwa konta ciągnąć, zamiast spróbować myśl rozwinąć? To smutne i zabawne zarazem. Skąd się takie typki biorą? Bez odbioru, słabizna mentalna to by była pochwała :D

użytkownik usunięty
Uh_Huh

teraz jak czytam ten wywód to zupełnie jakbym czytał debila składnia debila, zdania debilne, umysłowo cofnięty kretyn to musiał jednak pisać, nie będzie żal gnoja

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Uh_Huh

ty zidiociały maminsynku czy ty widzisz te zdania? japier co za idiota podaj ten adres naprawimy cie dziecko szybko

ocenił(a) film na 5

Najlepsze to, że specjalnie dla mnie założyłeś sobie drugie konto. You made my day!

użytkownik usunięty
Uh_Huh

buahahahah prócz umysłowej choroby czymś jeszcze chcesz się pochwailić? czekamy na adres albo z chęcia zleće znajomemu namierzanie i to jest dobry pomysł;) także usiadź dziecko wygodnie

użytkownik usunięty
Uh_Huh

Ma ktoś już ten adres??? wysłałem linka na fejsa do ludzi którzy chętnie się przyglądną dzieciakowi, będzie ubaw

użytkownik usunięty
Uh_Huh

którzy są złymi ludźmi, mordujących kobiety - mordującymi idioto.... lub opętującego ich umysłowo złych mężczyznę - bez komentarza a tego niestety jest więcej, co za głąb.... i ty małolacie próbujesz pooprawiać innych? przecież ty jesteś debilem i to nie byle jakim, taki typowy wioskowy głupek, daj ludziom ten adres i miejmy to za sobą, daje ci dzieciaku max 15 lat w gębie oczywiście hardy kryminalista jak to przystało na małoletniego kur..isynka ;) biedne dziecko oj biedne

ocenił(a) film na 5

Trzecie konto. Ty faktycznie jesteś kretynem. Adres podany.

użytkownik usunięty
Uh_Huh

Żenada poziomu gimbazy zaprosili mnie znajomi żeby zobaczyć prawdziwego debila i oto jest okaz zjeba o pedalskim imieniu areczek

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

słaby film, ale w komentarzach widze, że rwący potok gó*na idzie. Dobrze wiedzieć, że społeczność filmwebu to wciąż dno ;)

Tenenit

...niestety.

ocenił(a) film na 1
Tenenit

Pisząc, "społeczność filmwebu to wciąż dno", sam się tam meldujsz

ocenił(a) film na 5
Krzypur

Ale umieszczam w tym worku również Ciebie, więc dla mnie spoko.

ocenił(a) film na 3
Uh_Huh

W punkt !

Uh_Huh

Kobiety które nie ujawniają hałasu? Ależ kobiety są definicją hałasu i chaosu. :D

ocenił(a) film na 1
Uh_Huh

Jeszcze propagowanie adopcji i wychowywania dzieci przez pedałów.

Whiskerss

Dla mnie nie był o niczym, a o tym, że w nie zawsze mężczyzna radzi sobie ze swoją słabością. Tchórzliwość, słabość w sytuacji, gdy twoje myśli i uczucia są wyłożone jak na tacy rodzą przemoc. Słaby mężczyzna zabił kobiety, bo miały nad nim przewagę. Widziały jaki był naprawdę, a on nie był w stanie się przed nimi ukryć. Pozbył się więc ich i nauczył kontrolować, pozostali mężczyźni uznali go za silnego. Przeciwwagą jest Todd. Chłopiec, który w zasadzie nie potrafi ukryć swoich myśli i choć pozornie jest słaby, to prawdziwą siłą jest zmierzyć się ze swoimi emocjami i zaakceptować to, na co nie mamy wpływu, nawet jeśli nasze myśli i uczucia sprawią, że zostaniemy przez nie zranieni.

ocenił(a) film na 7
Whiskerss

Równie dobrze te role mogły zagrać kobiety ale nie o to tu chodzi.
W filmie chodzi o zacofanie religijne i ciemnogród, taki ciemnogród jaki mamy dzisiaj w Polsce i z którym powinniśmy walczyć.

ocenił(a) film na 2
Whiskerss

Zgadza się. Straszne to było.

ocenił(a) film na 2
Rastan

Słaby film. Szukanie w nim prawdy o życiu, generalizowanie o naturze mężczyzn i kobiet to jakaś dziecinada, a fakt że przedmówcy byli gotowi się werbalnie zmasakrować w oparciu o te wyłożone jak w przedszkolu wnioski, rozbawił mnie jak stąd do Księżyca. Tylko jedna rzecz mogła ten film uratować - choćby mały buziak na sam koniec. Film ani nie wzruszył ani nie porwał. Jestem okrutnie zawiedziona.

ocenił(a) film na 4
Whiskerss

To było by spoko jakby się rozwineła historia z tymi szpaklami. A tak kończy się nijako.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones