PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 113 412
ocen
8,0 10 1 113412
7,7 22
oceny krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Świetne!

użytkownik usunięty

Jestem zakochana w tym filmie po uszy! Wszystko ma swój urok. Jeden z najlepszych filmów anime jakie oglądałam ( Mononoke, i tal lepsze :D) Polecam! :3

Jest świetny i taki nieobliczalny :P I ten zamek na swój sposób nawet piękny.... Nie mówiąc już o samym Hauru... nie spodziewałam się, że animowany facet może być tak zniewalający :P
Poza tym dubbing jest bardzo dobry. Bartosz Adamczyk, Jarosław Boberek, Krystyna Tkacz i Kajetan Lewandowski wymiatają :)

ocenił(a) film na 10
pixi222

powiemj tylko tak tak tak=)

ocenił(a) film na 10
pixi222

Zgadzam się co do Hauru ;)
Przypadkiem trafiłam na ten film dzisiaj rano na TVP Kultura i bardzo mi się spodobał. Chętnie obejrzałabym go jeszcze raz od samego początku. Przegapiłam pierwsze pół godziny niestety.

Flossy

Niezły, przyznaję choć to raczej dla takich dzieci 12-13 lat. (zwłaszcza moment z księciem na tyczce) Mnie się podobało

ocenił(a) film na 10
Margarine_MD

Mam ponad 20, nie lubuję się w fantasy i anime, ale ten film wyjątkowo mi się spodobał ;)

ocenił(a) film na 9
Flossy

pozytywnie i to bardzo, troche smutny momentami ale i tak ten pies jest najlepszy;)

ocenił(a) film na 10
misfits111

hahaha to prawda xP
wolałabym, żeby mój był taki cichy i tak nie szczekał jak teraz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones