PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128710}

Ruchomy zamek Hauru

Hauru no ugoku shiro
8,0 112 516
ocen
8,0 10 1 112516
7,7 21
ocen krytyków
Ruchomy zamek Hauru
powrót do forum filmu Ruchomy zamek Hauru

Nie zrozumiałem pewnej sceny w tym filmie. W pewnym momencie Sophie stwierdziła, że trzeba uciekać i kazała Kalcyferowi również wyjść, mówiąc, że nawet gdy zamek się rozpadnie to nic się nie stanie, a następnie... Wróciła ze wszystkimi do środka i spytała go czy da rade jeszcze przenieść zamek? Co mnie ominęło?

ocenił(a) film na 7
Elefirex

Wczoraj oglądałem film i też mnie to strasznie zdziwiło. Może znajdzie się jakiś specjalista i odpowie ;)

ocenił(a) film na 10
franko96

Podbijam pytanie :) Sophie w pewnym momencie mówi "Jeżeli nie uciekniemy, Hauru będzie nadal ochraniał sklep.", no ale sklep nie był przecież w zamku, tylko obok... Więc nadal nie rozumiem czemu wyniosła Kalcyfera, po czym wróciła z nim od razu do rozwalonego zamku.

Tak samo nie jestem pewna czy dobrze rozumiem o co chodziło z sercem Hauru - po połknięciu ognika-Kalcyfera Hauru wyciągnął go z klatki piersiowej razem ze swoim sercem? I jego serce cały czas było w Kalcyferze, ale tylko Sophie umiała z powrotem umieścić serce w Hauru?
Czy Wiedźma z Bagien o tym wiedziała i zależało jej na sercu Hauru, a nie na Kalcyferze jako takim?

ocenił(a) film na 10
missmadeline

jeśli chodzi o twoje pytanie, to łączyła ich umowa, którą zgadła sophie. Dlatego nie można było zrobić tego wcześniej.

ocenił(a) film na 10
Elefirex

Bo musieli się przenieść, a zamek był wykrywalny, dlatego musiała go opuścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones