PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 253
oceny
7,1 10 1 18253
6,4 9
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone

Absolutnie fantastycznie zagrany. Też trzeba przyznać, że świetnie od strony psychologicznej rozpisane postacie. Niemniej jednak aktorstwo najwyższa półka. Cotillard świetna i się ździwie jak do oskarowej 5-tki nie wejdzie. Jednak to co pokazał Schoenaerts to czapki z głów. Jakby film był po angielsku to walczyłby o statuetkę. Mimo wszystko Cotillard łatwiej, bo laska, mniejszy tłok jeśli chodzi o kobiece role i twarz znana w Hollywoodzie. Schoenaertsa widziałem dopiero w drugim filmie i drugi raz zrobił na mnie wielkie wrażenie. Ciekawy jestem jego dalszej kariery. Pierwsza dyszka w tym roku.

użytkownik usunięty
tybor86

No i niestety się zdziwiłeś! Dla mnie jest to straszny szok! (chodzi o nominację dla Marion) "De Rouille et d'os" od razu po seansie stał się jednym z moich najbardziej ulubionych filmów, nie musiałem się nad tym nawet zbytnio zastanawiać! :)

Potwierdzam,świetny dramat i świetne kreacje.

ocenił(a) film na 10
tybor86

Zgadzam się, również jest to mój ulubiony film 2012. Fenomenalne aktosrstwo, świetnie opowiedziany. Jak dotąd widziałem go parę razy i pewnie jeszcze do niego wrócę.

ocenił(a) film na 10
tomgg

Dałem dziesiątkę. Film mnie kompletnie rozwalił emocjonalnie. Od dawna żaden obraz nie dostaczył mi tylu przeżyć. Kino, które zapada nie tylko w pamięć, ale sięga do gardła, żołądka i Bóg wie gdzie jeszcze. Wszystkim pragnących porządnej uczty polecam obejrzeć w spokoju i samotności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones