PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1291}

Rydwany ognia

Chariots of Fire
7,1 11 182
oceny
7,1 10 1 11182
6,8 8
ocen krytyków
Rydwany ognia
powrót do forum filmu Rydwany ognia

Nagrałem film na VIDEO i po emisji telewizyjnej nie oglądałem ani razu.... chyba nawet ktoś z rodziny go skasował..... nie zauważyłem.... nieciekawy.... nic w nim nie ma....
Natomiast muzyka jest wspaniała...... dla mnie Chariots Of Fire jest wspaniałą płytą VANGELISA - jedną z wielu. Istniała i istnieje bez filmu.... jakiegoś zamazanego obrazu. Podczas oglądania sceny z utworem tytułowym czułem się zawiedziony..... reżyser filmu mnie zawiódł..... film jest kiepski - muzyka najlepsza jaka tylko może być.

wojtekd

Panowie, przebiegliście kiedyś maraton?
Hm...
To nawet nie to.
Popatrzcie na ten film, jako na film o idei olimpijskiej. Idei czystego sportu. Pokonania własnych słabości z zachowaniem zasad, których we współczesnym sporcie NIE jest zbyt wiele.
Tak, macie rację: ten film może być przeciętny. Tak, ten film może nudzić. Ten film jest długaśny, spokojny(?), nieemocjonujący(?), dla wielu nudny. Ale jest w nim całe sedno biegania. Całe sedno sportu. Nic nie motywuje mnie do treningu biegowego tak, jak scena na plaży. Kiedy na starcie Maratonu Poznańskiego usłyszałem Rydwany Ognia, wiedziałem, że dobiegnę do mety. Dzięki temu filmowi wiem co to BIEG. pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones