PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635582}

Rysiek Lwie Serce

Justin y la espada del valor
6,2 8 079
ocen
6,2 10 1 8079
Rysiek Lwie Serce
powrót do forum filmu Rysiek Lwie Serce

Pani Maria Czubaszek to przemiła osoba, ale jej głos absolutnie nie pasował do tej postaci.

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

to samo pomyślałam!

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

podpisuję się pod tematem. porażka.. : /

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Mam wrażenie, że głos tej pani nie nadaje się dubbingowania żadnej postaci... (złośliwie przyszło mi do głowy, że może jednak pasuje do sepleniącego gremlina).
A czy jest przemiłą osobą to już inna kwestia;)

ocenił(a) film na 5
eltoro10000

Również się zgadzam, zupełnie nie trafiony dubbing w tym przypadku

eltoro10000

Też wydawało mi się, że głos nie dość, że nie pasował, to nawet zasłaniał w jakiś sposób samą postać babci. Głos na planie pierwszym - bohaterki przez to nie widać .

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

To jest największy minus dubbingu. Głos nie pasujący oraz słychać, że albo robi to pierwszy raz (nie udolnie), w dodatku bez emocjonalnie wypowiadane kwestie.

rafib1975

Wybacz, że poprawiam, ale wszystkie te "nie" powinny być pisane razem. Niepasujący, nieudolnie, bezemocjonalnie.

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Wybacz ale jest to forum filmowe czy polonistyczne?

rafib1975

A to potrzeba polonistycznego forum żeby pisać w języku ojczystym bez błędów?
Jakbyś na forum polonistycznym pomylił (ła) filmy to zapewne też by cie ktoś poprawił. A ty byś zapytał: czy to jest forum polonistyczne, czy filmowe?

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Jakby napisał po angielsku czy chińsku tez byś zwrócił mi uwagę, że powinienem pisać "w ojczystym języku"?
Zresztą skąd wiesz kim jestem i czemu robię błędy?
Właśnie co mnie drażni na tym forum, że odbiega się od tematu. Albo "uczenie" poprawnej pisowni, albo "edukacje" polityczne bądź manifesty polityczne.

rafib1975

Nie ma co się obrażać i ciskać. lepiej wyciągnąć wnioski i zacząć pisać poprawnie po polsku. Inaczej wstyd. No, chyba, że jesteś cudzoziemcem. Ale to też warto się podciągnąć.
Zwrócenie uwagi na błędy to jeden króciutki post. Niestety, zwykle osoba, której się zwróci uwagę, zamiast przyjąć do wiadomości i postarać się na przyszłość błędów nie robić, zaczyna się ciskać, obrażać, i niejednokrotnie, obrzucać wyzwiskami. Za co? Za własną ignorancję? Takie czasy, niestety. A potem jeszcze się irytuje za "odbieganie" od tematu. Nie rozwijaj wątku, to nie będzie odbiegania.

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

Zgadzam sie ze wszystkim co napisales/as :)

ocenił(a) film na 7
eltoro10000

popieram ta babcia nie byla tak stara jak glos pani Czubaszek.a Ibisz mnie milo zaskoczyl :)

ocenił(a) film na 5
Nieistniejacy

Zgadzam się co do Czubaszek - głos ma bardzo charakterystyczny, od razu widziałam jej postac a nie słodkiej babuni ;) Poza tym tak jak juz było napisane - kwestia wypowiadane bez emocji, słowem porażka. A Ibisz rzeczywiście zaskoczył! Czasami trudno było poznać, że to on, tak bardzo zmieniał głos.

ocenił(a) film na 5
migdal_5

*kwestie wypowiadane bez emocji

eltoro10000

Niestety p. Czubaszek to już tylko cień przeszłości odcinający kupony od dawnych dokonań. Ona nie tylko nie była w stanie włożyć w tekst żadnych emocji, ale chyba nawet zrozumieć tego, co czyta. A już wypowiedziane w jednym ciągu i z tą samą modulacją dwa kolejne zdania o sławnych rycerzach, którzy tu bywali i o bandzie, która grasuje w pobliżu zupełnie mnie rozwaliły. Że Czubaszek chciała zarobić na busa papierosów, to rozumiem, ale że ktoś zdecydował o takiej obsadzie, tego już nie. Przecież można było zobaczyć parę odcinków 'Spadkobierców' i wyciągnąć z tego wnioski...

użytkownik usunięty
tommy7003

Szczerze - w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że to jakiś mocno chlejący facet podkłada głos pod babkę Ryśka. A potem żona mnie oświeciła, że to Czubaszek...No cóż, nie przepadam za tą panią (ciśnie mi się inne określenie...), a jej dubbing to po prostu stumilowa pomyłka. Miałem obniżyć nawet ocenę o 1 punkt, ale w sumie to nie wina twórców, że Polacy tak pięknie spieprzyli jedną postać. Polak widać potrafi, nie musi nawet znać ortografii...

eltoro10000

Przemiła zwłaszcza dla swoich dzieci, które zabiła....

Andrzejcoolziomek

Ufff, moher-pisowiec się trafił...

eltoro10000

Czy ty w ogóle wiesz czym jest aborcja?

Andrzejcoolziomek

Nie wciągniesz mnie w dyskusję. Wiem z doświadczenia, że ludźmi twojego pokroju dyskutowanie nie ma sensu. Już pierwsze zdanie cię określa i dyskwalifikuje.

eltoro10000

A słyszałeś może o Olive? Bo jak tak, to radziłbym mnie nie robić ze mnie trolla.

Andrzejcoolziomek

Pozostaje ci pójść za swoją radą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones