Justin y la espada del valor

1 godz. 30 min.
6,2 7 928
ocen
6,2 10 7928
1 962
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":2}
{"type":"film","id":635582,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Justin+y+la+espada+del+valor-2013-635582/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rysiek Lwie Serce
  • Carrie_Bradshaw ocenił(a) ten film na: 7

Bez przesady, bajka nie była zła (skoro moja czteroletnia córka wysiedziała do końca;)), choć rzeczywiście momentami "wiało nudą". Co do głosu babci - kto wybrał Panią Czubaszek do tego dubbingu ??
    Kiedy tylko babcia otworzyła usta i usłyszałam Panią Marię, miałam ochotę puknąć się w głowę... Do roli babci w wieku ok.60 lat wybrali głos "na ucho" 80-90 letniej kobiety ;) Mąż stwierdził, że - niestety - ale Pani Czubaszek zupełnie nie potrafiła przekazać żadnych emocji, jej głos był płaski i pozbawiony...czegokolwiek. Już bardziej pasowałaby tutaj Danuta Stenka, może chociaż Olszówka ze swoja charakterystyczną chrypką.

Ogółem bajka 7/10

• paparf ocenił(a) ten film na: 7

Carrie_Bradshaw taaaaa
    glos babci po prostu zmasakrowal dubbing :)

• Carrie_Bradshaw Mnie również strasznie drażnił głos babci, nawet nie chodzi o to, że to Czubaszek jest stara, ale właśnie jak mówisz, totalnie bez emocji, cokolwiek mówiła, szczytem już było oburzenie się na syna, gdy obrażał rycerzy, czyli jej męża - babcia animowana widać że się wkurzyła na maksa, a pani Czubaszek nic. Nie rozumiem tego w sumie, bo jak się wypowiada w tv to potrafi różnie modulować głos, a tu kompletnie nic siebie nie dała, płasko to idealne określenie.

A sama bajka przede wszystkim zwróciła moją uwagę warstwą wizualna, o wiele przyjemniej ogląda się właśnie takie moim zdaniem, nż to, co jest nam najczęściej serwowane.

Aczkolwiek mam problem jak to sklasyfikować. Były momenty niekoniecznie dla dzieci, jak scena z szukaniem odpowiedniego stroju Lary czy zabijanie, walki też były chwilami dość brutalne, tak samo jak niektóre bardziej soczyste dialogi.
    Ale ogólnie spoko.

• fune A co do dubbingu jeszcze to muszę przyznać, że Ibisz był świetny.... do końca nie byłam pewna czy to on, czy nie on