PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298389}

Rzeź

The Tripper
3,9 2 012
ocen
3,9 10 1 2012
Rzeź
powrót do forum filmu Rzeź

od dzisiaj nie kieruje sie opinią filmwebu, film jest świetnym horrorem z momentami czarnej komedii, nie jest dla wymagających widzów, ale nie nudzi i generalnie dużo sie dzieje na ekranie
film jest bardzo oryginalnym slasherem a główna bohaterka bardzo sympatyczna w odróżnieniu od 99% głównych bohaterek w horrorach

tyle ode mnie, pozdrawiam & polecam

StrawberryRose

moje słowa :) ocena na filmwebie o wiele zaniżona !!

ocenił(a) film na 3
BikiniKill

Nastawiłem się twoją opinią ale film jednak okazał się słaby, do slashera to mile i ogrom warsztatu, jedyne co mogło się podobać to pastisz.

StrawberryRose

Ja nigdy się nią nie kierowałem, zakładając że większość to idioci

ocenił(a) film na 5
StrawberryRose

Też się świetnie bawiłem przy tym filmie, rośmieszyła mnie ta krew na poczatku , jakas taka za jasna nie podobna do krwi i ten koncowy moment filmu jak typek schował się w klopie. Dobry film przy piwie ze znajomymi. A co do ocen dużo osób od kazdego filmu wymaga nie wiadomo jak porywającej fabuły, zaskakującego zakończenia itp. a potem takie oceny a nie inne. A najlepsze są osoby które nie lubią np.slasherów a później piszą jaka to głupia i prostacka fabua że to tylko krew i pourywane kończyny, jak sie nie lubi danej kategorii filmu to się go nie ogląda i tyle. Ja ten film oceniłem na 6/10

ocenił(a) film na 6
StrawberryRose

I dodatkowy Plus za cycki...:)

ocenił(a) film na 1
StrawberryRose

Zgodzę się w 100% to pierwszej części wypowiedzi "od dzisiaj nie kieruje sie opinią filmwebu" - robię tak samo. Co do filmu to mam całkiem odmienne zdanie. Film przestałem oglądać po pierwszej bzdurnej scenie gdy chłopaczek bierze piłę łańcuchową i tnie kolesia. Do tego ten efekt pokazany jak ta piła go tnie. Pierwszy film który mnie odrzucił po 3 minutach oglądania. Już od początku pokazał jakkim będzie totalnym gniotem pełnym efektów specjalnych rodem zrób to sam. Moim zdaniem ocena zawyżona.

ocenił(a) film na 7
StrawberryRose

3.9 ocena serio? Pomysł z Reaganem był tak głupi że aż dobry. Sam film, no miodzio. Takie głupoty to mogę oglądać non stop. Przecież widac że ten film specjalnie został tak nakręcony i wymyślony żeby wydawał się głupi. Ja bawiłem się świetnie. Niebanalne teksty. Nakręcony jakby był rzeczywiście w latach 70 kręcony. Ciężko taki efekt osiągnąć a tutaj się to udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones