PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 557
ocen
7,7 10 1 184557
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Czy podkablował swojego kumpla?Właśnie to mnie zastanawia?W filmie było pokazane,że domyślał się ,że to Jimmy zabił Dave,a i
wcześniej tego kolesia.No ale dlaczego nie wydał go policji?Czy to przez lojalność,że kiedyś byli
kumplami?A może go wydał tylko w filmie nie jest to pokazane?Nie wiem co o tym myśleć?!Jak było
w książce?Może mi to ktoś wyjaśnić?Z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 8
bishop_filmaniak

w ksiazce na koncu jest wyjasnione ze policjant poszedl na uklad z jimmim , mianowicie chodzilo o to ze glina ma penetrowac okolice jelita grubego co tydzien po kościele . clint z wiadomych przyczyn musial zrobic alternatywne zakonczenie gdzie strzal policjanta z palca jest metaforą tzw . palcówki odbytniczej

ocenił(a) film na 9
colamusie

hah,bardzo śmieszne.a teraz może ktoś tak na serio?

ocenił(a) film na 8
bishop_filmaniak

Zona Dave takze wiedziala, ze to Jimmy zabil jej meza- gdy na paradzie patrzy w wymowny sposob na jego zone. Policjant strzelil z palca, poniewaz moim zdaniem byl to znak, ze bedzie go mial na oko i domysla sie jaka jest prawda.

ocenił(a) film na 7
Dawid_1220

Sam powiedział czy chce płacić żonie Dejwa 5 stów, tak jak żonie Raya. Wiedział od razu.

ocenił(a) film na 8
bishop_filmaniak

Tu nie chodziło o solidarność. Po prostu tak jakby rozumiał go, jego ból i to, że popełnił błąd. Ale nie miał dowodów na to, czyli zwłok zamordowanych dlatego też nie mógł wszcząć śledztwa.

ocenił(a) film na 7
bishop_filmaniak

tak jak pisze kqcha 6 co z tego że wiadomo kto zabił jak nie ma na to dowodów a tylko one sie licza przed sądem. Dowodów nie będzie tak jak po zabójstwie Zwykłego Raya.

ocenił(a) film na 8
bishop_filmaniak

To jest USA - tam praktycznie każda sprawa o morderstwo bez ciała ma jakieś max 10% szans powodzenia. To nie polska gdzie ludzie są skazywani bez dowodów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones