PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008947}

Rzut życia

Hustle
7,0 23 669
ocen
7,0 10 1 23669
6,1 15
ocen krytyków
Rzut życia
powrót do forum filmu Rzut życia

dobry, ale

ocenił(a) film na 7

końcówka jakaś taka mało satysfakcjonująca, czegoś w niej zabrakło

ocenił(a) film na 6
uncut

Zabrakło w niej draftu:)

ocenił(a) film na 8
Karatakus

dokładnie draftu, jak pokazane jest np jak Kermito zostaje wybrany nawet z tym nr 2, a Bo np z 7 :) draft niesie fajne emocje, dlatego polecam Draft day z Costnerem

ocenił(a) film na 7
uncut

SPOJLER >>>>>>Mnie trochę zniesmaczyło że wrócił do firmy, z której odszedł bo ewidentnie nowy szef go nie lubił ....to trochę zaprzeczenie ale no na siłę chciał już być tym trenerem i robić siano ..... już bardziej wyobrażam sobie że Stanley jest menadżerem Bo i jednocześnie bawi się trenując jakąś inną drużynę mniej znaną czy coś ehhh no jakoś dziwnie to zakończyli ale nadal film przyjemny a Bo zostaje w NBA więc się udało.

krzysztof356

Dokładnie takie same odczucia mam :) ale ogolnie film mi sie podobał, przyjemny i lekki. Momentami naprawdę dobre dialogi ;)

krzysztof356

Do drużyny na pewno miał sentyment i nie do niej miał pretensję. Pracował tam wiele lat. To nowy szef był problemem, a kiedy się wycofał, to Stanley mógł wrócić na swoje wymarzone stanowisko.

ocenił(a) film na 7
uncut

Zgadzam się, końcówka obniża ocenę filmu... Charakterny gość wraca do drużyny, która się na niego wypieła i zniesławiła publicznie bo już siostra przejęła interes więc luz. Do tego granie przeciwko Bo, taki konflikt moralny skoro tyle dla niego zrobił, teraz robi wszystko żeby go wykluczyć w grze. Bez sensu. Tak jak kolega powiedział można to było rozegrać ns tysiąc innych lepszych sposobów.

ocenił(a) film na 6
Midnight90

Granie przeciwko Bo? no bez przesady, całe życie nie będą w tej samej drużynie tylko dlatego że dzięki niemu dostał się do NBA. Jak dla mnie fajnie pokazane że obaj spełnili swoje marzenie i teraz każdy podąża swoją ścieżką kariery.

ocenił(a) film na 7
CaRo

Zgadzam się, z jednej strony oczywiście trochę dziwnie było widzieć, że stanęli po przeciwnych stronach, i to tak szybko (powrót Sandlera do drużyny pominę milczeniem...), ale z drugiej jasno zostało pokazane, że chociaż w życiu zawodowym stali się przeciwnikami, to jednocześnie pozostali rodziną.

ocenił(a) film na 7
uncut

W punkt, też odczułem jakieś spłycenie i pośpieszne zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones