PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103889}

Słodki i krótki

Sweet'N'Short
7,2 123
oceny
7,2 10 1 123
Słodki i krótki
powrót do forum filmu Słodki i krótki

Mam ten film ;)

ocenił(a) film na 10

Witam, mam ten film w wersji tylko po angielsku bez napisów ;)

ocenił(a) film na 10
gorox

hej.nie oglądałem tego filmu milion lat,chętnie bym obejrzał go po raz 100000001 :D było by miło,gdybyś wrzucił to na jakiś serwerek.napisz:kz85@tlen.pl

ocenił(a) film na 10
gorox

Film jest swietny,dla mnie to klasyka mojego dziecinstwa i nie tylko..Jest juz na Youtoubie ale niestety w wersji demo i w dodatku jeszcze w dziwnej wersji jezykowej..Pozdrawim Fanów filmu.A najlepsza scena??hmmm było ich wiele ale niewątpliwie smiech krótkiego lub strzał na polu golfowym w Georga były zabójczo smieszne..Kapitan Ameryka w ogóle za duzo by wymieniac..

gorox

Ja również mam ten film! W końcu na własność! :))

lithy_2

Hej.
Widzę, jeśli masz ten film to może jest możliwość podzielnia się nim z nowym użytkownikiem filmweb??
Mój mail to moherowyberet@poczta.onet.pl
Będę bardzo, bardzo,bardzo wdzięczny. Oglądałem go jakieś 15 lat temu jako mały dzieciak a dalej go pamiętam i nie mogę nigdzie go dostać:)
Pozdrawiam

moherek

O.K. Daj mi tylko trochę czasu. Dziś jest 6.09, więc dopiero odczytałem twoją odpowiedź. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to nie mam niestety polskich napisów.

moherek

Napisz do mnie wiadomość, podając swój adres. Wyślę Ci ten film nieodpłatnie.

lithy_2

Czy ja mogłabym też prosić? Mój adres to chrapczyk@gmail.com

Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 9
chrapczyk

Mam ten film na kasecie VHS, chcialem zgrac bo mam tuner tv jednak mam starsze wideo i kiedy zgrywam obraz jest zaśnieżony. Jak pech to pech.
Śmiech tego chłopca bezcenny <3 "Dżinie...!" :D

kajix

Czy mógłbyś wysłać mi przegrany przez tuner film z lektorem? Domyślam się jaka jest jego jakość, ale na podstawie tamtego tłumaczenia, chciałbym stworzyć napisy. Mógłbym to zrobić i bez tego, ale moje tłumaczenie byłoby dość proste i niezbyt rewelacyjne. Z góry dziękuję.

lithy_2

mój e-mail: limpmania(at)wp.pl

lithy_2

lub po prostu: udostępniłbyś ten film z lektorem na jakiejś stronie www, skąd mógłbym go pobrać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones