PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548865}

Słodkich snów

Mientras duermes
6,7 20 597
ocen
6,7 10 1 20597
7,0 3
oceny krytyków
Słodkich snów
powrót do forum filmu Słodkich snów

całkiem dobry thriller, ale jednak cały pomysł wydał mi się dosyć obrzydliwy.

_j_w_

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć gdzie go mogę obejrzeć, widzę że będę mógł to zrobić za 2 tygidnie od 18 października na vod enki. Tyle dobrego o tym filmie słyszałem.

ocenił(a) film na 8
fation

Niedoceniony przez społeczność portalu. Solidne kino.

jojok21

Oglądałem na ence. Niesamowite kino, jojok21 miałeś rację!

użytkownik usunięty
fation

popieram... i kurde znowu kamienica, jak w REC... hehe :P

fajnie jest coś takiego oglądać, poszukam na vod więcej takich filmów

ocenił(a) film na 8
jojok21

Szkoda tylko, że gimbaza i filmwebowe trolle zaniżaja mu oceny wypisując, że jest "nudny i głupi". Ode mnie mocne 8/10, bo Hiszpanie po raz kolejny pokazali jak się kręci filmy. Jakie to szczęście, że USA się do tego nie dorwało, bo wyszedłby gniot (choć znając życie, to pewnie zrobią jakiś żałosny remake). Nie spojlerując: solidny thriller z kilkoma zaskakującymi elementami, sprytnym bohaterem (a wcale na takiego nie wyglądał) i świetna końcówka. Polecam i nie słuchajcie hejterów

ocenił(a) film na 5
mbm8

Film ma bardzo wiele błędów (nielogiczności) fabularnych dlatego też ocena jest niższa. Podaje link do tematu, który założyłem: http://www.filmweb.pl/film/S%C5%82odkich+sn%C3%B3w-2011-548865/discussion/Bardzo +sporo+niedoci%C4%85gni%C4%99%C4%87,2080511

ocenił(a) film na 8
mbm8

Nie wiem czy o to chodziło reżyserowi ale(w przeciwieństwie do np. "Skóry w której żyję") główny bohater został przeze mnie znienawidzony i przez cały film życzyłem mu wszystkiego najgorszego. Bardziej niż lęk i niepewność obraz ten wzbudził we mnie niesmak i coś na kształt nienawiści do głównego bohatera. Wychodząc z kina miałem bardzo mieszane odczucia. Wiedziałem że film jest naprawdę dobrze zrobiony i zasłużył na wysoką notę a z drugiej strony negatywne emocje nie pozwalały mi dobrze(przynajmniej przez pewien czas) o nim mówić.
Czy to tylko moje osobiste, jednostkowe odczucia czy może "ktoś ma podobnie"?

użytkownik usunięty
Garfild414

Skoro wywołał w tobie takie emocje. to znaczy, że to bardzo dobry film. Ja chciałam, żeby ten żałosny padalec w końcu skoczył z dachu. Albo, żeby ktoś go torturował długo i b.boleśnie.

ocenił(a) film na 8
Garfild414

W sumie to miałem podobne odczucia a z drugiej strony byłem pod sporym wrażeniem jego sprytu i przebiegłości. Koleś wcale nie wyglądał na tak cwanego jakim się okazał.

_j_w_

Jak tylko zaczęłam oglądać, od razu skojarzył mi się z The Resident, ale ten jest o wiele lepszy.

ffilmiau

znaleźliście jakieś inne podobne filmy w kolekcji vod?

ocenił(a) film na 6
fation

"Oczy Juli"

Sadam_filmweb

Przegapiłem, był dostępny w grudniu za 2 złote. Obejrzałeś?

ocenił(a) film na 6
fation

byłem w kinie i oglądałem jeszcze później na DVD - jest lepszy od "Słodkich snów". Intryga bardziej zawiła, bardziej też trzyma w napięciu w niektórych scenach - ale bez spoilerów. Pozycja obowiązkowa jeśli komuś podobało się "Słodkich snów" - no i nie czarujmy; hiszpanie jeśli chodzi o horrory i trillery to teraz swiatowa ekstraklasa. "Slodkich snów" wziąłem z wypożyczalni na swieta TYLKO dlatego, że był hiszpański. Gdyby to była produkcja USA - nawet bym sie nie zainteresował. Jak wspomniałem "Oczy Juli" - koniecznie!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
_j_w_

pomysł obrzydliwy? to lepiej zobacz "Skóra w której żyję"

Sadam_filmweb

a co się dzieje w skórze w której żyję?

ocenił(a) film na 7
fation

Zobaczysz jak obejrzysz, tam jest dość złożony wątek. "Skóra..." to bardzo specyficzny flim,(jak zresztą wszystkie Almodovara, ale fakt że ten temat nawet jak na niego jest trudny. Polecam :)

ocenił(a) film na 6
fation

powiem Ci że w filmie "Skóra w której żyję" (nomen omen też hiszpańska produkcja) jest najlepszym, scenariuszem roku w którym wyszedł ten film i jednym z lepszych scenariuszy jakie widziałem w filmie (koniecznie do zobaczenia obok "Oczy Juli"

Sadam_filmweb

Ok. Zapisałem, znajdę go i obejrzę :))

ocenił(a) film na 7
_j_w_

życie nie tak obrzydliwe scenariusze pisze.. Człowiek jest zdolny do najokrutniejszych rzeczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones