Służby specjalne

2014 1 godz. 55 min.
7,1 103 211
ocen
7,1 10 103211
20 727
chce zobaczyć
4,8 10
ocen krytyków
{"rate":4.8,"count":10}
{"type":"film","id":699881,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/S%C5%82u%C5%BCby+specjalne-2014-699881/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Służby specjalne
  • martynka89 ocenił(a) ten film na: 9

Dlaczego? Dlatego, że za choinkę nie idzie zrozumieć co kto mówi. Ktoś tu pisał, że oglądał ten film z polskimi napisami, absurd :) Film dobry, dla dźwiękowców - kara śmierci.

• martynka89 Za choinkę nie idzie zrozumieć? Gdzie jeszcze się tak mówi? Podkarpacie czy Podlasie?

• Kamecha ocenił(a) ten film na: 6

martynka89 To taki nowy trend w polskim kinie. Zobacz sobie Karbalę albo trailery Pitbulla...

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

Kamecha Nie wie ktoś co oznaczał i kim był ten schorowany człowiek lejący wodę z czajnika w jakimś miejscu? Czemu ona do niego poszła i kim on dla niej był, że tak płakała?

• masms ocenił(a) ten film na: 8

To był jej ojciec.. Obejrzałeś film w ogóle?

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

masms Obejrzałem, ale w nim było szczegółów, dzięki za pomoc.

• martynka89 Slangu tu sa dobre, ale cała reszta bije teraz co się działo po latach 90 do tamtych czasów Afer w trochę wyrosło biedni idą siedzieć bogaci z polityki dalej mają immunitet

• sebogothic ocenił(a) ten film na: 6

martynka89 Ciekawe skąd to się bierze, że w 99% polskich filmów dźwięk jest schrzaniony i lepiej jest oglądać je z napisami? Słaba polska szkoła dźwiękowa? Aktorzy bez odpowiedniej dykcji? W ogóle w tym filmie wydawało mi się, że niemal wszyscy aktorzy wypluwali swoje kwestie z tą samą intonacją, beznamiętnie jakby czytali je z kartki. Coś tam sobie bąkają pod nosem, a widz ma to zrozumieć.

• niedenerwujsie ocenił(a) ten film na: 4

sebogothic Nie wiem, czy jest to wina aktorów, dźwiękowców przy montażu filmu, czy raczej słabe zgrywanie filmu na DVD? Faktem jest, że sporo dialogów jest niezrozumiałych. W wielu polskich filmach.

• jaca1969 ocenił(a) ten film na: 7

martynka89 Z żalem muszę przyznać Ci rację :-(

• Sneaky_Miki ocenił(a) ten film na: 7

martynka89 Prawda, oglądam właśnie na słuchawkach, a i tak wiele rzeczy ciężko zrozumieć. Udźwiękowienie polskich filmów to od jakiegoś czasu tragedia, nie wiem jak oni mogą tego nie widzieć/SŁYSZEĆ. Nie dość, że dźwięk słaby, to jeszcze aktorzy w tych filmach bełkoczą albo mamroczą pod nosem. M-A-S-A-K-R-A.

• sebaruda ocenił(a) ten film na: 7

martynka89 Wszystkie filmy Vegi są nie do zrosumienia. Inne polskie też, ale Vega to mistrz dźwięku.

• sebaruda ocenił(a) ten film na: 7

sebaruda Zrozumienia oczywiście