PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699881}
7,0 107 315
ocen
7,0 10 1 107315
5,0 17
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum filmu Służby specjalne
ocenił(a) film na 9
Shalimar00

To prawda. REWELACJA!

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

ABSOLUTNY!

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

O tak!!!

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Wychuśtał się
Co się dzięcioł patrzysz
Za je biemy dziada ( coś w ten deseń )

-Dawno pan wszedł
-31 lat temu

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Nie biegało o zaj... dziada, tylko o to że grali w brydża, a do tego potrzebna jest czwórka graczy więc jak pacjent odwalił kitę, wychuśtał się to musieli grać z twz. dziadkiem, który "udaje" czwartego gracza ;)

ocenił(a) film na 8
skrabel1

za je ba nie dziada to miało być o raku :)

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Fakt, myślałem że chodziło o scenę ze zejściem pacjenta w szpitalu ;)
Dobra była też scena spowiedzi z przygłuchym księdzem.

ocenił(a) film na 8
skrabel1

cZy się onanizujesz ???

ocenił(a) film na 7
Shalimar00

...a mnie się wydaje, że rola była na niego "szyta".

ocenił(a) film na 9
radobaryl

absolutnie zagrał to mistrzowsko

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Nie zwracałem na Niego uwagi wcześniej, w tej roli jest genialny... Zresztą jego dialogi były zarąbiście napisane, co podkreślało jego charakter.

Kris81

Ja tak samo.
Ta rola jest pisana dla niego:)

ocenił(a) film na 9
Kris81

Jak dla mnie najbardziej błyszczy z całej obsady.I ten perwersyjny intelekt UB-eka. 10/10.Epizod Grabowskiego też dobry.

ocenił(a) film na 8
bartimus

Fakt, Grabowskiego bym sobie nie wyobraził w roli Przeora, znowu pokazał że jest wszechstronnym aktorem..

ocenił(a) film na 8
Kris81

ależ grabowski ma już na swoim koncie rolę w sutannie- księdza w pułkowniku kwiatowskim.
miał też epizod w na dobre i na złe.
dla mnie od lat jest aktorem o wybitnym talencie.

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Podpisuję się wszystkimi kończynami :-) Dla tego Pana warto obejrzeć ten film :-)

Shalimar00

Kuba Wojewódzki w takich momentach mówi: że ktoś kradnie ten film zuchwale. Tak właśnie jest z panem Januszem! Brawo! Terz sobie wyobraźcie jakiegoś Karolaka lub Adamczyka w tej roli :)

użytkownik usunięty
Shalimar00

Odjazdowy gość :)

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

czemu ku*wa plugawi się w Na Wspólnej i Komisarz Alex !!??!!

ocenił(a) film na 8
wdsieniemiesci

Bo mu płacą ? A aktor to zawód jak każdy inny. Jest w Na Wspólnej który jest tasiemcem co zapewnia mu stały dochód, a aktorsko realizuje się w innych projektach jak chociażby ten film.

ocenił(a) film na 8
wdsieniemiesci

Meryl Streep zagrała w Mamma Mia! co nie zmienia faktu że jest wybitną aktorką.

ocenił(a) film na 8
Kris81

ja rozumiem, że aktor jest od grania jak du*a od sran*a ale u mnie niesmak pozostaje.

ocenił(a) film na 8
wdsieniemiesci

Może nie oglądaj seriali :) Bo to nie ma nic wspólnego ze sztuką...

ocenił(a) film na 8
Kris81

Niektóre seriale mają,nie wrzucaj wszystkich do jednego kosza.Tak jak wiele filmów pełnometrażowych nie ma z nią nic wspólnego.

wdsieniemiesci

ale nawet w krotkich scenkach w alexe pokazuje klase jako dosc dziwny wampirowaty patolog rozmilowany w operze,tarocie,z dreszczowatym humorem rodem z kolysanki machulskiego,czekam kiedy sie pojawi

ocenił(a) film na 7
joanna_79

Świetne to ujęłaś i opisałaś charakter Leona. Czasem zerknę sobie na Komisarza Alexa. Pan Janusz na pewno mocno się wyróżnia na tle pozostałej obsady.

ocenił(a) film na 7
raf_filmweb

BTW. Wiem, że odkopuję temat po takim długim czasie, ale tutaj to chyba w miarę normalne:) Widzę też, że jesteśmy w tym samym wieku. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
raf_filmweb

@joanna_79 BTW. Wiem, że odkopuję temat po takim długim czasie, ale tutaj to chyba w miarę normalne:) Widzę też, że jesteśmy w tym samym wieku. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Znaczy no dobrze zagrał ale bez przesady.Po prostu dostał najlepsze dialogi..

fauzi

ja może zapytam z innej beczki....proszę niech ktoś mi podpowie jak się nazywał skrót na D.... jak Pani Kawka (Dyrektor ABW) do Białko mówi że tam chce się dostać....jak to się nazywało?

qbeuas

a co do Pana Chabiora...fakt....jeden z najlepszych aktorów obecnej kinematografii....Rola nie do wyjęcia.....ja uwielbiam jego aktorstwo od momentu roli zagranej w Odwróconych vel. Świadek Koronny. A to że gra w serialach....no cóż....na chleb mu nikt nie da za darmo....sam musi tyrać w takich produkcjach ot co....ale takim aktorom wybacza się nawet na wspólnej. MISTRZ

ocenił(a) film na 9
qbeuas

DOJEP
http://facet.wp.pl/kat,69514,wid,16928813,wiadomosc.html?ticaid=113a0f

arcino

Dzięki @arcino

fauzi

Ale nie każdy do takiej roli pasuje ;-)

ocenił(a) film na 7
Shalimar00

'' I po co chodzić na ustawki jak pod domem, można dostać wpie*** "' :D
i inne teksty np: w przychodni. '' Musicie mnie uśpić, bo ja wam z tego stołu spier*** '' :D

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Zawsze nim był :) W Polsce jest wielu wspaniałych aktorów właśnie z tamtego pokolenia .Niestety My widzowie ciągle jesteśmy atakowani aktorami z młodegopokolenia często nie mającymi żadnego talentu aktorskiego.Szkoda

Shalimar00

Jak dla mnie chyba najlepszy aktor w tym filmie. Rewelacyjnie obsadzony! :)

Shalimar00

chabior - widać w Polsce wystarczy klnąć co drugie słowo by zostać uznanym
za dobrego aktora. talent się nie liczy. żałosne

ocenił(a) film na 8
Browitt

Pozytywni ...np :) kto ma talent i gdzie?

ocenił(a) film na 7
Browitt

Odkopane po 7 latach, ale co tam... Pan Janusz nie ma talentu? Aha. Rozumiem, że oglądałeś tylko ten jeden film z jego udziałem. To by wiele tłumaczyło. Chociaż w sumie trzeba być chyba ignorantem, żeby nie dostrzec jego talentu w Służbach. Przeklinanie akurat nie ma tu nic do rzeczy.. Taką dostał rolę.  Zresztą wulgaryzmy tam akurat pasowały. Taki "charakter" filmu.
Służby specjalne to film sprzed niemal dziesięciu lat. Zobacz co się dzieje obecnie w polskim kinie. Nie ma w ogóle porównania .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones