PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480912}
4,7 4 445
ocen
4,7 10 1 4445
S. Darko
powrót do forum filmu S. Darko

Naprawdę w życiu widziałem już setki filmów, ale ten film zapisał się w mojej pamięci jako coś milion razy gorszego niż złe.
Jednym słowem to najgorszy film jaki w życiu przyszło mi oglądać.
Gdyby nie D.D scenariusz taki jak ten, nigdy nie miał by prawa powstać.
Zapewniam że osobom myślącym ten film się nie spodoba.
Ledwie obejrzałem go do końca, choć rozbolała mnie z nudów głowa...
1/10

ocenił(a) film na 8
Windraver

Film jest rewelacyjny! Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy... To, że jest mocno irracjonalny i dziwnie pogmatwany nie zmienia tego faktu :P Jest atutem.

ocenił(a) film na 9
MF13

Całkowie się z Tobą zgodzę, również nie mogę pojąć dlaczego się ludziom nie podoba.

ocenił(a) film na 8
Gandalf777

Dzięki za poparcie :) Widać, iż ludzie nie mogą w pewnej ilości przypadków ugryźć takiej tematyki - a właśnie o to chodzi w dobrych, postępowych i co najważniejsze świeżych FILMACH.

ocenił(a) film na 1
Windraver

Ten film to jakaś masakra, ten film z Donnie Darko nie ma nic wspólnego. Tak jak DD mnie zafascynował, tak obejrzenia tego drugiego szczerze żałuję (a rzadko mi się to zdarza). Zmarnowane 100 minut. Aktorzy grali jakby ktoś powsadzał kije w tyłki, beznadziejne dialogi i drętwe sceny. Wiele dziwnych, niedokończonych wątków, których równie dobrze mogłoby wcale nie być. Naprawdę nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones