PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151302}

SOS dla Tokio

Gojira tai Mosura tai Mekagojira: Tôkyô S.O.S.
6,3 1 376
ocen
6,3 10 1 1376
SOS dla Tokio
powrót do forum filmu SOS dla Tokio

A mianowicie efekty na, które bardzo miło się patrzy. Reszta w zasadzie nie różni się od wyznaczonego przez Toho jeszcze w latach pięćdziesiątych kierunku. Jednak jest to jeden z lepszych filmów o Godzilli i warto go obejrzeć. Szkoda tylko, że z Mothrą, jakoś nie lubię tej ćmy. 7/10

ocenił(a) film na 7
Cyryn

W pełni się zgadzam.

Poza tym mam wrażenie, że w nowszych Godzillach poprawiło się ogólnie wszystko - kostiumy, dialogi, aktorzy, zdjęcia (ach te walki nocą!). Może i jest to złudne wrażenie, ale nie potrafię mu się oprzeć.

Khaosth

tak szczegulnie ostatnia wojna [dużo potworów]

użytkownik usunięty
dawidking2

Ostatnia wojna jest fajna ale zrobiona zbyt efekciarsko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Cyryn

Zamiast Mothry mógłby być jakiś inny kaiju np. King Caesar. Choć nie zmienia to faktu że to jedno z najlepszych wystąpień ćmy (japończycy ją chyba lubią skoro zrobili o niej 4 filmy)

NeoMetalSonic

King Caesar mógłby fajnie wyglądać;)

ocenił(a) film na 5
Cyryn

są znacznie lepsze Godzille , ta odsłona jest wtórna - zwłaszcza Mothra, która umiera a na jej miejsce przybywają dwie lub jedna w formie megapędraka :) - to wszystko już było ze dwa razy, a do tego Mechagodzilla - wałkowana po raz któryś tam... jedyny plus to rzeczywiście coraz lepsze efekty

ocenił(a) film na 3
Cyryn

totalnie nie zgodzę się z ostatnim zdaniem, film jest tak fabularnie durny, że śmiało mogę powiedzieć, iż nie miał totalnego sensu... jak dla mnie jeden z gorszych obrazów jaki widziałem, choć fakt, że duuuużo jeszcze przede mną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones