PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224807}

Sadysta

Captivity
4,8 11 748
ocen
4,8 10 1 11748
Sadysta
powrót do forum filmu Sadysta

Pomimo dość niskiej oceny ogólnej tego filmu, ja wystawiam mu 7. Przekonał mnie do tego fakt
"współpracy" Gary'ego i Bena, którego w ogóle przy oglądaniu nie brałem pod uwagę. Nie wiem,
być może pojawiały się jakieś szczegóły, po których można było dojść do tego, że Gary "uwięziony"
tam jest "nieprzypadkowo", ale niewątpliwie ten moment, gdy wszystko się wyjaśnia był bardzo
dobrym zabiegiem. Na plus gra Cuthbert i ciekawy, mroczny klimat.

ocenił(a) film na 9
WrakuWrak

mi sie coś od razu to podejrzane wydawało, ale racja. dla mnie szokiem było to ze ty policjantów on zastrzelił dość szybko noi myslałam ze ona bedzie wołać pomocy albo nw zobaczą przy przeszukiwaniu mieszkanie ciało jego brata,. Wiec film mi sie podobał i gra Elishy jeszcze bardziej zagrała revelacyjnie> :))))

WrakuWrak

nie było to jakimś zbytnim szokiem. Co prawda też nie podejrzewałam od razu Gary'ego o współpracę z oprawcą ale jak już wyszło szydło z wora to jakoś nie zaskoczyło mnie to specjalnie. Dość oklepany motyw w wielu horrorach i thrillerach. A film ogólnie nudnawy, prawie przysypiałam.

WrakuWrak

Mam takie same zdanie na temat tego filmu. Zastanawiam się dlaczego ten film ma taką niską ocenę, przecież trzyma w napięciu i klimatu nie brakuje. Stawiam 8.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones