Mam pomysł. Pobawmy się w coś takiego - bierzecie postać z książki i próbujecie dopasować aktora który by ją najlepiej, waszym zdaniem, odegrał.
No to jedziemy.
Słyszałam że Leę Clearwater ma odegrać Vanessa Hudgens xd Jestem za, chociaż z bardzo lolipopowo będzie.
A ja bym chciała, żeby Rosalie zagrała Paris Hilton ^^
...a tak na poważnie to podoba mi się to, że obsada nie jest pełna znanych aktorów, chociaż uwielbiam Scarlett Johansson, Natalie Portman, Rachel Weisz czy Julię Roberts to cieszę się, że żadna z nich nie bierze udziału w "Zmierzchu"... Także ogólnie mówiąc chciałabym, żeby tak zostało :)
To ja jeszcze coś napiszę :D Nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa, ale czytałam, że do roli Belli rozważano między innymi Alexis Bledel, którą kocham za serial Gilmore Girls. Mimo tego, że wizualnie również by pasowała to cieszę się, że ostatecznie wybrali Kristen bo ona idealnie tworzy główną bohaterkę i jest prześliczna w tak nieoczywisty sposób, co również uważam za genialne.
Z jednej strony się zgdzam (tak jak pisałam, uwielbiam ją), ale z drugiej - Alexis jest dla mnie taka śliczna, a Kristen ma w sobie coś takiego, że tej urody trzeba się dopatrzeć (ja tak miałam)... dlatego cieszę się, że ona została Bellą :)
Do obsady pasowałby mi jeszcze Milo Ventimiglia (może jako Jasper)... bardzo lubię tego aktora, jest nawet trochę podobny do Jacksona... no ale to tylko sugestie. Bardzo podoba mi się obsada "Twilight" i nie chciałabym, żeby kogokolwiek zamienili.
Dołączę jeszcze linki:
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Alexis-Bledel-gg02.jpg
http://alwaysaheadofthecurve.files.wordpress.com/2009/06/aotc_alexis_bledel_2.jp g
ALEX :)
http://top-people.starmedia.com/tmp/swotti/cacheBWLSBYB2ZW50AW1PZ2XPYQ==UGVVCGXL LVBLB3BSZQ==/imgMilo%20Ventimiglia2.jpg
http://www.topsocialite.com/wp-content/uploads/2008/04/milo-ventimiglia.jpg
MILO :)
Alexis Bledel jest trochę za słodka. Kojarzy wam się taka z non stop potykającą się, zakompleksioną Bellą? x3 Szczerze to właśnie ona, po ścięciu włosów, pasowałaby na Alice.
Nie wiem czy czytałaś ten temat, Dominisia, ale Felton będzie i tak.
Paris Hilton...? O zgrozo...
Mam ndzieję, że wiesz, że żartowałam z tą Paris (?)... delikatnie mówiąc, nie przepadam za nią. A Alexis rzeczywiście pasowałaby na Alice :)
Tak wlasciwie to dobrze ze nie ma w filmie znanych aktorow ... wolalabym zeby obsada sie nie zmieniala ... :)
wow, a kogo zagra felton, że i tak będzie?
I przyznam się, że Alexis mimo iż ją bardzo lubie, jest za ładna na Bellę. :)
Nie słyszałaś? xD Rileya, ale to dopiero w Zaćmieniu.
A Dakota pasuje. Chociaż jednakowoż wolałabym kogoś bardziej... Przerażającego. I młodszego ^^'
Lee ma zagrać Vanessa? Toż Hudgens to disneyowska, grzeczna dziewczynka, a Lea lubi być złośliwa XD
Moim zdaniem Vanessa bardziej by pasowała na Emily ale chyba hudgens za młoda.. no cóż.
A i uważam, że Dakota Fanning nie pasuje na Jane. Nie wiem czemu...
Aleca, jak słyszałam ponoć miał zagrać Lucas Grabiel (? czy jakoś tak), ale to nie jest pewne.
Moim zdaniem Dakota jest właśnie idealna ;), ale to już u każdego indywidualna sprawa jak sobie wyobraża dane postacie :D
Z Vanessą Hudgens to taka plotka była, rozważali jej osobę, ale nie dostała roli... na szczęście ;) bo to już niedaleko Paris...
Mam nadzieje że to tylko plotka:P bo jak by ona zagrała w tym filmie to nie wiem czy bym go obejrzała;/