PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 771
ocen
6,0 10 1 131771
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

10/10 Polecam

ocenił(a) film na 10

Jeśli ktoś nie lubi tej Sagi to ...i ta ....ani żadna inna część nie przypadnie mu do gustu. Początek spokojniejszy ale wciągający. Film mi się podobał. Utrzymany w klimacie poprzednich części...co do efektów..... i gry aktorskiej...tak samo.

blanca86

Rozumiem, że film ci się podobał ale żeby od razu wstawiać temu badziewiu 10/10? Bez przesady...

ocenił(a) film na 10
Izabella225

Bella o gustach się nie dyskutuje .. nie rób przypału proszę cię ..

Diablicaaa

o gustach się nie dyskutuje?! Weź diabełku ty po prostu nie masz nic do powiedzenia. Więc bądź cicho proszę cie...

ocenił(a) film na 10
Izabella225

taka prawda Bella :)

Diablicaaa

JUż 100 razy ci powtarzałam że zwrot " o gustach sie nie dyskutuje" stworzyła osoba która próbuje usprawiedliwić swój brak gustu... A to forum jest właśnie po to żeby dyskutowac o gustach filmowych...

sentia

10/10

roach22

No kurde tłumacze jak krowie na granicy a ta dalej nie rozumie ...

sentia

Bo to mała buntowniczka.

ocenił(a) film na 10
Izabella225

napisz senti , że jej nie odpiszę bo nie jest tego warta.
dla mnie nie istnieje ta smętna osóbka.

Diablicaaa

Czy ciebie już do końca Poj*bało?!!! Nie jestem twoją sekretarką!
A zresztą ona ma racje usiłowałam ci to samo powiedzieć ale nie zrozumiałaś, naprawdę się aż tak boisz konfrontacji z nią, że nawet nie chcesz odpisać ?

ocenił(a) film na 10
Izabella225

napisałam że nie będe z kretynami dyskutować.
i gówno mnie to obchodzi kim jestes, masz jej to powiedziec.

Diablicaaa

Hahaha jesteś tak głupia, że aż śmieszna ;D Taka prawda diabełku ale nie martw się może kiedyś ci to minie.

Izabella225

Boi się mnie....

sentia

Co ty jej zrobiłaś, że aż tak nie chce z tobą pisać ?! :D

Izabella225

Napisałam jej prawdę. Że jest niewychowanym dziewczątkiem któremu sie w głowie poprzewracało i które mysli że jest pępkiem świata. A czasem ubierałam to w nieco mocniejsze słowa razem i innymi użytkowniczkami. Victrish ma cały spis jej cudnych tekstów...

sentia

Diablica jest tak zakochaną w sobie osobą, że dziwię się że słowa kogokolwiek mogły by ją tak poruszyć :D Duży podziw dla was!

ocenił(a) film na 10
Izabella225

weź, bo rzygne te dwie małe gówniary mają niby mnie przestraszyć?
jedna i druga własnego cienia się boją.

Diablicaaa

Jakaś ty się nagle odważna zrobiła...

Izabella225

Bo mnie nie było to zaczęła chojrakować zaraz znowu sie schowa tchórz jeden

Diablicaaa

ale jesteś bezczelną gówniarą...

użytkownik usunięty
Izabella225

Haha, chyba najlepszy wpis od tego roku xD

Diablicaaa

Widac jednak ciągle dla ciebie cos znaczę bo masz w pamięci konfrontacje ze mną i dlatego boisz się ze mna rozmawiać.. To przykre...

Diablicaaa

Jeśli o gustach się nie gustuje to po co ona pisze swoją opinie (btw żałosną) na forum publicznym? O gustach jak najbardziej się dyskutuje, to jest jednym z czynników ze stworzenia tego forum, by ludzie rozmawiali czy film był słaby, dobry itp.

ocenił(a) film na 10
miko1356

dzielenie swojej opinii, to jedno a drugie to dyskutowanie o gustach.
ile jesteś na tym forum? bo pewnie nie długo jeżeli tak ważnych czynników nie potrafisz odróżnić.

Diablicaaa

Bycie kretynem do jedno ale już afiszowanie się tym to lekka przesada. Proszę cię przestań już pisać te farmazony, bo nikt twoich żalów 12 latki nie bierze na poważnie. =)

ocenił(a) film na 10
roach22

wyraziłam swoją opinię , i nikt cię tutaj nie trzyma " 12 latko " jak ci się nie podobają moje posty to nie zwracaj na nie uwagi .
Napisałam i już, i mnie nie interesuje co twój mały mózg na ten temat myśli .
Pozdrawiam .

Diablicaaa

ripostujące dziecię z gimbazy =D

ocenił(a) film na 10
roach22

gimbe. to ty masz w domu.

roach22

Jak merytorycznie! To jest ten poziom szacunku i kultury, którego uczysz w innych postach.

Diablicaaa

Dobra idź oglądać swoje arcydzieło nagrodzone 7 złotymi malinami i daj żyć normalnym ludziom

sentia

tak dobrze nie będzie:D

ocenił(a) film na 5
Diablicaaa

@Diablicaaa - piszesz, o różnicach pomiędzy dzieleniem swojej opinii, a dyskutowaniem o gustach, ale już nie zauważasz związku pomiędzy nimi. Kiedy na forum przedstawiasz swoje zdanie, musisz się spodziewać, iż spotka się ono z komentarzami - pozytywnymi lub nie. Dodatkowo, należy pamiętać, że zadaniem forum jest głównie dyskutowanie o swoich opiniach i gustach. To się nie zmieni dla jednej, nie akceptującej krytyki panny, więc z całym szacunkiem, ale jak coś ci nie pasuje lub nie chcesz się wdawać w rozmowy to po prostu wyjdź!

ocenił(a) film na 1
blanca86

To jest takie badziewne że mam wrażenie że, mam gila na migdałach i bierze mnie na wymioty. Fabularna zmuła dla emodzieci przechodzących wiek dojrzewania, którym grają hormony.

blanca86

Uwazam ze pierwsza częsc Zmierzchu byla najlepsza następne pięć do bani

ocenił(a) film na 4
Malory_2

popieram w 100%, każda następna była coraz gorsza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones