The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

1 godz. 55 min.
6,0 128 078
ocen
6,0 10 128078
8 653
chce zobaczyć
3,7 7
ocen krytyków
{"rate":3.7142856,"count":7}
{"type":"film","id":580710,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Twilight+Saga%3A+Breaking+Dawn+-+Part+2-2012-580710/tv","text":"W TV"}]}

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

opis dystrybutora dvd

Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Po narodzinach córki Renesmee, rodzina Cullenów postanawia bronić je przed oskarżeniami rodziny Volturi. Twierdzą oni, że przyjście na świat dziecka było niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Edward (Robert Pattinson) i Bella (Kristen Stewart) postanawiają zrzeszyć wampiry z całego świata, aby te broniły ich dziecko przed rodziną Volturi. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie.

olo135
opis użytkownika

Bella (Kristen Stewart) po wydania na świat córeczki Renesmee (Mackenzie Foy) cieszy się z nowych możliwości, jakie przyniosła jej nieśmiertelność. Niestety, sielankę burzy drobne nieporozumienie, które powoduje poważne konsekwencje. Otóż  kuzynka Edwarda (Robert Pattinson), Irina Denali (Maggie Grace) z Alaski, błędnie interpretuje rolę małej Nessi uważając, że ta zagraża panowaniu królewskiej rodziny wampirów – Volturi. Kiedy Irina śpieszy donieść Aro (Michael Sheen) o potencjalnym niebezpieczeństwie, Isabella oraz Edward postanawiają zewrzeć szeregi z wampirami z najodleglejszych zakątków świata i stoczyć nieuchronną walkę w obronie Renesmee.

puma
opis użytkownika