PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494538}

Saga "Zmierzch": Zaćmienie

The Twilight Saga: Eclipse
2010
5,7 164 tys. ocen
5,7 10 1 163574
3,5 24 krytyków
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Zaćmienie

Jakiś czas temu czytałem, że nasz rodak Abel Korzeniowski (bardzo interesująco rozwija mu się kariera) mierzy w fotel kompozytora do tej produkcji. Rzekomo miał konkurować właśnie z Howardem Shorem. Czy informacje że to jednak H.Shore ma kontrakt są pewne (gdzieś poza FW potwierdzone)? Byłbym wdzięczny za rzucenie odrobiny więcej światła

stev1989

Wydaje mi sie że jednak Shore. Na soundtracku z Eclipse jest jeden jego utwór...więc to raczej przesądzone... prawie padłam jak to zobaczyłam. Najpierw Desplat, teraz Shore...w 4 nie daj Boże Williamsa sobie pozyskają... ;P Namaste.

Aghnessa

A to szkoda, trzymałem kciuki za Abla. Gdyby wygrał "przetarg muzyczny" na Twilighta 3 i zrobił taką robotę jak w "Battle of Terra" czy "Single Man" to nic nie stanęłoby już ma drodze do światowej kariery. Dzięki za odzew;)

ocenił(a) film na 3
stev1989

Średnia opcja robić muzykę do filmu, gdzie większość widzów wpatruje się w gołe klaty zamiast zwracać uwagę na takie perełki jak muzyka.

użytkownik usunięty
Legion_

Nie wiem. ja tam nie wpatruje się w klatę Roberta (bo szczerze nie ma w co) a Taylora tym bardziej. To jeszcze dzieciak. I muzyka to 3/4 mojego życia wiec raczej zwracam na nią uwagę gdy oglądam film. Ergo - bez muzyki, film byłby jedną wielką kupą!