PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32021}

Sam

I Am Sam
7,8 88 159
ocen
7,8 10 1 88159
6,8 12
ocen krytyków
Sam
powrót do forum filmu Sam

Genialny film

ocenił(a) film na 10

Gdy tylko zobaczyłam zwiastun tego filmu wiedziałam że muszę go obejrzeć,dziś film leciał na
Tvn 7 oglądnęłam i odpłynęłam,cały film trzymał w napięciu,oczywiście cały przepłakałam gdyż
film jest mega rozczulający i wzruszający.Dawno nie widziałam równie dobrego
filmu,dramatu.Oczywiście znakomita obsada,każdego z aktorów bardzo cenię i
lubię,oczywiście moja ulubienica Michelle Pfeiffer jak zwykle zagrała rewelacyjnie i sprawdza
się w każdej roli.Wielki podziw za zagranie tak trudnych scen i ogółem postać trudna do
zagrania Sean Penn.Dakota Fanning widziałam ją już w wielu filmach gdzie grała jak była mała
i naprawdę sprawdzała się wtedy i sprawdza się do tej pory.Laura Dern zaskakująca postać w
tym filmie,gdyż myślałam że to aktorka która dopiero zaczęła grać,oglądam ją w L.A Complex i
ta też gra dobrze,ale w tym filmie naprawdę zagrała super.Ogółem film bardzo dobrze
wyreżyserowany i polecam go każdemu z czystym sumieniem kto lubi tego typu filmy,a nawet
jeśli nie lubi uważam że powinnien oglądnąć,a także każdy rodzic który kłóci się w sądzie o
dziecko...Film pokazuje prawdziwą miłosć ojca do córki.I to w tym filmie jest najpiękniejsze ile
miłość może zdziałać.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones