PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32021}

Sam

I Am Sam
7,8 88 159
ocen
7,8 10 1 88159
6,8 12
ocen krytyków
Sam
powrót do forum filmu Sam

ale w swoim gatunku ten film zasługuje na 10 :) Film jest wspaniały ;) to dopiero drugi film z udziałem Seana Penna, który widziałam ale mogę stwierdzić że jest genialnym aktorem. To coś niesamowitego zagrać tak przekonująco i naturalnie człowieka opóźnionego umysłowo. "Chapeau bas" dla Penna.

karolina922

zgadzam się z opinią o penn-ie. nie trzeba dodawać nic więcej

karolina922

Spokojna 10! Chyba najlepszy film jaki ostatnio oglądałam.
Świetna gra aktorska, super scenariusz, a na filmie się wzruszyłam, o co wcale nie tak łatwo w moim przypadku.
Dlatego też dziwi mnie tak niska średnia ocen, ale jak to mówią, "co, komu".

użytkownik usunięty
karolina922

Też wahałam się między 9 a 10. Ostatecznie Sean sprawił, że dałam najwyższą ocenę. To jest aktor doskonały. Zobacz koniecznie "Obywatela Milka" i "Rzekę tajemnic". Świetne filmy z Jego udziałem.

ocenił(a) film na 10

A czytałaś może najpierw książkę na podstawie której powstał film "Rzeka tajemnic"? bo chętnie bym obejrzała ten film ale nie wiem czy warto nie czytając książki.

użytkownik usunięty
karolina922

Nie czytałam niestety.

karolina922

a mnie się tak nie podobał. Nie twierdzę, że film nie przekazuje wartości życiowych, ale nie przypadł mi to gustu. Dałam 5, głównie za świetną grę Penna. Ale według mnie szału nie ma.

ocenił(a) film na 7
karolina922

Film dobry, dający do myślenia ludziom którzy od razu skreślają kogoś bo jest opóźniony umysłowo, trzeba dać szansę wszystkim.
Niektóre wątki mocno naciągnięte ale film wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones