Planes

1 godz. 31 min.
6,3 23 954
oceny
6,3 10 23954
2 894
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":587727,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Planes-2013-587727/tv","text":"W TV"}]}

Dusty samolot rolniczy, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości... Dzięki wsparciu przyjaciół  i wielkiej odwadze Dusty'emu udaje się przezwyciężyć wszystkie trudności i spełnić swoje marzenia.

opis dystrybutora kino

Pragnieniem Dusty'ego Crophoppera, małego samolotu, jest wzięcie udziału w słynnych zawodach lotniczych. Aby to zrealizować, musi stawić czoła panicznemu lękowi wysokości i pokonać nikczemnego mistrza Ripslingera. Mając wsparcie swojego mentora Skippera i nowych przyjaciół, wyrusza spełnić swoje marzenia.


michaltbg_filmweb
opis użytkownika

Dusty Crophopper to mały samolocik rolniczy. Uwielbia on spędzać czas z najlepszymi kolegami z lotniska: cysterną - pracowitym Beką, bardzo uroczą Dottie - wózkiem widłowym i starym myśliwcem. Dusty pragnie wziąć udział w historycznym wyścigu lotniczym dookoła świata. Na jego drodze stoi kilka wcale nie takich małych przeszkód; nie jest odpowiednio skonstruowany, nigdy też nie wzbił się wyżej niż na 300 metrów, bo... ma lęk wysokości. Dzielnie próbuje jednak pokonać swoje słabości. Pomimo wszelkich przeszkód, kwalifikuje się do wielkiego wyścigu...

Kono
opis użytkownika

O niebo wyżej niż "Auta"! Oto nowa animowana komedia Disneya! Dusty marzy, aby wziąć udział w najsłynniejszym i najtrudniejszym powietrznym wyścigu dookoła świata. Niestety, na jego drodze stoi kilka wcale nie takich małych przeszkód... Przede wszystkim jest samolotem rolniczym i nie został zaprojektowany do wyścigów. Na dodatek okazuje się, że ma lęk wysokości. Jednak dzięki wsparciu swojego mentora Kapitana i pomimo wszelkich przeszkód, kwalifikuje się do wielkiego wyścigu. Odwaga Dusty'ego zostaje wystawiona na próbę, ponieważ musi się zmierzyć z wysokościami, o jakich nawet nie śnił.

opis dystrybutora kino

Przekonaj się, jak w świecie "Aut" radzą sobie samoloty i obejrzyj nową, pełną żartów i zaskakujących zwrotów akcji komedię Disneya. Dzięki "Samolotom" wzbijesz się w przestworza i przeżyjesz odlotową przygodę pośród chmur!
Dusty to mały samolot rolniczy o wielkim sercu, który na co dzień zajmuje się opylaniem pól, ale marzy o wzięciu udziału w największym wyścigu powietrznym wszech czasów. Dusty ma tylko dwa problemy: nie jest zbyt szybkim modelem i... cierpi na lęk wysokości. Dzielny samolocik zostanie wystawiony na ciężką próbę, ale z pomocą przyjaciół uda mu się znaleźć odwagę oraz inspirację, by pokonać przeciwności losu i wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

opis dystrybutora dvd

Dusty Crophopper jest małym rolniczym samolotem marzącym jednak o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła całego świata. Na drodze do tych marzeń stoi tylko jedna drobna przeszkoda.. lęk wysokości. Problem przyziemny, ale jego przezwyciężenie będzie wymagało od bohatera wielkiej odwagi i dużego wysiłku. Dlatego, gdy przez przypadek trafia on na listę uczestników rundy kwalifikacyjnej zawodów lotniczych zaczyna szukać pomocy u weterana lotnictwa morskiego, emerytowanego Skippera. Ze wsparciem doświadczonego mentora Dusty próbuje pokonać swoje słabości i rzuca wyzwanie aroganckiemu Ripslingerowi, dotychczasowemu mistrzowi zawodów.

platforma vod