PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180762}

Samotne serca

Lonely Hearts
6,8 11 051
ocen
6,8 10 1 11051
Samotne serca
powrót do forum filmu Samotne serca

Film przeceniony

ocenił(a) film na 4

Czytając Wasze wypowiedzi miałam wrażenie, że obejrzenie tego filmu będzie prawdziwą ucztą. "Świetny", "znakomity", moim zdaniem tylko dobry. Gdyby zostawić tylko ostatnie 20 min filmu, powiedziałabym, że mocny i wstrząsający.
Martha to jedyna postać, która na prawdę mnie zaabsorbowała. Całej reszcie zabrakło wyrazu.
Ktoś może mi zarzucić, że nie zrozumiałam filmu, przekazu. Zrozumiałam, ale nie zmienia to faktu, że wrażenie pozostaje żadne.

użytkownik usunięty
ADEMIDA

Muszę się zgodzić. Film nie był najgorszy, lecz żadnego wrażenia nie pozostawił. Gdy oglądam rewelacyjny film czasem nie mogę wyjść z wrażenia przez dobrych kilka dni. Tutaj jednak zaskoczenie było znikome.

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 6
ADEMIDA

Popieram. Teoretycznie świetny materiał na film, niebanalna historia, dobrzy i bardzo dobrzy aktorzy, ale jednak czegoś w tym filmie mi zabrakło. Tak, że poczułam się zawiedziona po jego obejrzeniu. Może gdyby inaczej poprowadzono całą akcję byłby bardziej....porywający,a nie tylko przeciętny.

LadyMadonna


gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 5
ADEMIDA

Tajemnicza ocena koncowa.

ocenił(a) film na 8
ADEMIDA

Mnie się podobał, choć widziałem wiele lepszych. Zawsze tak mam jak nie oczekuję od danego tytułu zbyt wiele. Natomiast gdy coś jest zachwalane pod niebiosa jakoś wydaje się słabsze. Przykładowo takie np oscarowe "Tajemnice L.A." w moim odczuciu nie były filmem lepszym od "Samotnych serc" a wszyscy pieją z zachwytu. To by było na tyle.

ocenił(a) film na 4
Rahabiel

Były, były i to zdecydowanie lepszym.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Jestem w tym gronie nielicznych dla których nie były :-)

ocenił(a) film na 4
Rahabiel

Gdyby zastosować narzędzia krytyki filmowej, to wyszłoby, że jest leszy. Natomiast Tobie bardziej podobały się "Samotne serca". Tak to działa również w przypadku oceny utworów muzycznych czy literackich.

ADEMIDA

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones