PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1381}

Samotni

Samotáři
7,6 17 334
oceny
7,6 10 1 17334
7,1 8
ocen krytyków
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

dawno nie bylam na filmie, po ktorego zakonczeniu widzowie jeszcze dlugo pozostali w sali kinowej, do konca napisow koncowych... To troche tak, jakbysmy chcieli w ten sposob choc jeszcze przez chwlie pobyc w atmosferze filmu, ktory jest nie tylko o czeskich okolo 30-latkach. Ukazana rzeczywistosc jest w grucie rzeczy dosc smutna, takjak smutna jest samotnosc... Ciesze sie, ze ktos o tym mowi w ten sposob. Dodatkowo zauroczyla mnie muzyka. Soundtrack w Czechach, w pierwszych dniach wyswietlania filmu, zdobyl miano zlotej plyty. U nas nie uswiadczysz... Moze wiecie skad mozna go zdobyc? pozdrawiam SA MOT NYCH...

ocenił(a) film na 10
marzena

SOUNDTRACKU nie bedzie !
Niestety OST z filmu Samotni w Polsce nie ma i nie bedzie.
Wydawca muzyki w czechach jest Warner Music Czechy, ale panowie z Warner Music Polska jakos nie mogli sie doagdac zeby i u nas wydac, widac kilkaset tysiecy sprzedanych plyt w Czechach nie jest wystarczajacym powodem do sprowadzenia tego do nas.

Wszelkie pytania odnośnie OST do filmu "Samotni" prosimy kierować do Warner Music Polska.
nr telefonu - (22) 8533030

użytkownik usunięty
marzena

OST Samotni
MArzenko jest w Polsce do kupienia;) ja wlasnie wracam ze sklepu gdzie go szczesliwie nabylam i juz rozkoszuje sie dzwiekami przypominajcymi mi film;))) niespodzianka - w srodku dodatkowy kompakt;)

użytkownik usunięty

gdzie??
gdzie nabyles te plyte, pliss?:)
Co prawda mnie rowniez udalo sie ja znalezc w czeskim sklepie www.albumcity.cz, gdzie wydajac cale 212 koron czeskich mozna otrzymac przesylke do domu. Czekam. Ja znalazlam, ale wiem, ze wielu moich znajomych bylo zainteresowanych kupnem tej plyty, w naszym rodzimym sklepie jest bez watpienia lawiej i nie trzeba czekac:) pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones