PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9349}

Samotny wilk McQuade

Lone Wolf McQuade
6,7 4 464
oceny
6,7 10 1 4464
Samotny wilk McQuade
powrót do forum filmu Samotny wilk McQuade

Uwielbiam

ocenił(a) film na 10

Od zawsze byłem i nadal jestem wielkim fanem Chucka Norrisa !- Nigdy nie zapomnę tego uczucia gdy jako młody chłopak z podstawówki miałem możliwość oglądania Chucka na odtwarzaczu wideo. Takie filmy jak Samotny wilk , Utajona furia , Oko za oko , Zmowa milczenia , Inwazja na USA czy Oddział Delta zbudowały mój obraz Chucka jako nieustraszonego twardziela który kopniakiem z pół obrotu eliminuje wszystkich swoich rywali. Podobnie jak pozostali z tego forum uważam że Samotny wilk to jego flagowy film , który na swój sposób jest arcydziełem kina akcji lat 80 i mimo upływu tylu lat w dalszym ciągu daje radę i jest dość realistyczny. Doskonała obsada , świetnie zagrane postaci , dobro i zło ( tu David Carradine duży szacunek za rolę Wilkesa , zwłaszcza na sam koniec zaskakuje gdy przez przypadek zabija Lole i ukazuje odrobinę" ludzkiej twarzy".
Kapitalna muzyka , która dodatkowo podkreśla klimat filmu i nadaje mi cechy klasycznego , współczesnego Westernu.
Tego filmu nie da się ponownie nakręcić i oby nigdy nikt nie próbował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones