PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31037}

Schyłek lata

Mua he chieu thang dung
7,6 599
ocen
7,6 10 1 599
7,0 4
oceny krytyków
Schyłek lata
powrót do forum filmu Schyłek lata

jeden problem z filmem

ocenił(a) film na 6

Ogolnie film cieply, fascynujacy i ciekawy... dostal ode mnie tylko 6/10... dlaczego? Bo okropnie trudno rozroznic bohaterow.
Znaczy - latwo poznac najstarsza siostre, bo jest ewidentnie najstarsza...
latwo poznac najmlodsza, bo jest ewidentnie najmlodsza...

problem z ta "srodkowa" ktora caly film wydawala mi sie conajmniej dwoma siostrami. Najpierw probowalam je rozrozniac po mezczyznach, ale oni sie chyba tez rozmnozyli...

zazwyczaj nie mam problemow z rozroznianiem "skosnookich" aktorow, ale ten film zamotal mnie zupelnie

użytkownik usunięty
Hasza

zgadzam się
Zgadzam sie z Hasza, tez nieco mnie to draznilo, w pewnym momencie czlowiek staje sie zdezorientowany, co, gdzie, jak, kto i z kim. Ale poza ta drobna niedogodnoscia film naprawde magiczny, cudowne wprost krajobrazy i scenografia (jeden z najbardziej kolorowych filmow, jakie widzialam). Fabula poprowadzona bardzo spokojnie, ale nie nudzi. Dla mnie piekny.

Hasza

SPOILEROWE PYTANIE
Właśnie mi się też twarze myliły, więc nie wiem, czy najmłodsza siostra miała innego chłopaka, czy romansowała z bratem. Może ktoś wyjaśni?

Hasza

Faktycznie niestety tak jest - bardzo ciężko jest rozróżniać skośnookich aktorów. To zwykle przeszkadza w oglądaniu:/

ocenił(a) film na 10
Hasza

No tak, rzeczywiście niełatwo nam odróżnić od siebie skośnookich, ale mam wrażenie, że to już nasza ułomność, albo nieopatrzenie twarzami tej rasy, a nie wina filmu i obniżanie punktów za to, no cóż...raczej niemądre.
Film jest piękny, urzekający, wspaniały. Pierwszy raz zdarzyło mi się po obejrzeniu filmu przesunąć do początku i z zachwytem obejrzeć raz jeszcze.
I wtedy już przestałam mieć problemy z odróżnianiem twarzy aktorów.

Hasza

Śmiechu warte.

ocenił(a) film na 7
Hasza

heh, miałem dokładnie tak samo :) maksymalne skupienie, by móc odróżnić bohaterów od siebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones