PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31334}
5,7 40 399
ocen
5,7 10 1 40399
3,7 13
ocen krytyków
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo

Można wymieniać wiele minusów tego filmu, paskudne efekty czy toaletowy humor. Najgorszym grzechem tego filmu jest porzucenie charakteru postaci, są płaskie i nie przypominają dawnych siebie, dodatkowe wrzucone na siłę wątki pseudoromantyczne.
A twórczy próbowali być "mądrzy" ustawiając jako tego złego Scrappy Doo, postać często uznawaną przez fanów jako irytującą ale nie złą. Było to nawet zbyt głupie by być oczywiste. Scrappy nie był zły, a na pewno paczka (W szczególności jego opiekun i wujek Scooby!) nie porzuciła by szczeniaka, dziecka które było pod ich opieką na cholernym środku pustkowi. Czemu? Bo wydalił mocz na Dafne (DZIĘKUJE ZA TEN WSPANIAŁY ŻART, UŚMIAŁAM SIĘ JAK NIGDY, hoho szczeniak sika). Gdyby w życiu realnym wyrzucił pieska na ulice nie jest uważany za zwyrodnialca bez serca? Czym to czyni zatem bohaterów naszego dzieciństwa?
Nie wiem jaki ten film próbuje być. Chce być parodią, ma być złośliwy, dobroduszny, świeży? Nie jest żadnym z nich. Po prostu ssie.

ocenił(a) film na 1
MiserereMei

Jedynie tym którzy nie znają serialu może film przypaść do gustu.

ocenił(a) film na 7
van_der

A ja dobrze znam serial (i ten z lat 80 jak i dalsze) i przypadł mi do gustu jako luźna interpretacja i zupełnie niezależna ekranizacja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones