Film

2018 1 godz. 42 min.
6,9 22 454
oceny społeczności
6,9 10 1 22454
9 145
chce zobaczyć
5,6 10
ocen krytyków
{"rate":5.6,"count":10}
{"id":"808132","linkUrl":"/film/Searching-2018-808132","alt":"Searching","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/81/32/808132/7857577.2.jpg"}
Córka bohatera przestaje odbierać telefon i nie odpisuje na wiadomości. Zdesperowany ojciec wspólnie z policją rozpoczyna jej poszukiwania.

Tylko oczy otworzył i już do komputera

Na poziomie dramaturgicznym "Searching" ponosi dotkliwą porażkę co prawda dopiero po dłuższym czasie, lecz rozczarowanie jest tym głębsze, że pierwszy... ... czytaj więcej
Searching
Zwiastun nr 3
Searching
Zwiastun nr 2
Searching
Zwiastun nr 1
Searching - Zwiastun Nr 3 Searching - Zwiastun Nr 3

Tytułowe "poszukiwanie" to czynność, na której skupia się samotny ojciec, gdy pewnego dnia jego nastoletnia córka przestaje odpowiadać na SMS-y i telefony. Na szczęście zostawiła w domu laptop. Ojciec włamuje się więc na jej konto mailowe i profil na Facebooku, by wszelkimi dostępnymi sposobami dowiedzieć się jak najwięcej oTytułowe "poszukiwanie" to czynność, na której skupia się samotny ojciec, gdy pewnego dnia jego nastoletnia córka przestaje odpowiadać na SMS-y i telefony. Na szczęście zostawiła w domu laptop. Ojciec włamuje się więc na jej konto mailowe i profil na Facebooku, by wszelkimi dostępnymi sposobami dowiedzieć się jak najwięcej o dziewczynie. Searching… to napis, który pojawia się przed naszymi oczami raz po raz, gdy mężczyzna dociera do kolejnych tajemnic. Kiedy zawodzi oficjalne dochodzenie prowadzone przez policję, informacje uzyskane za pomocą kamer przemysłowych i filmików youtube'owych - choć często mylące - okażą się naprawdę przydatne. Nagrodzony na Sundance debiut Aneesha Chaganty'ego to mrożący krew w żyłach kryminał z nurtu private investigation, socjologiczna refleksja nad relacjami człowiek - technologia w dobie #metoo, a jednocześnie film przełomowy pod względem formalnym. Akcja toczy się na ekranach urządzeń - komórki, komputera, telewizorów - i za pośrednictwem nieodłącznych dziś technologii, które gruntownie zmieniły naszą percepcję świata.

boxoffice
$26 020 957 w USA
$49 441 080 poza USA
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Bazelevs Production
inne tytuły
Поиск Rosja
Searching (III) (inny tytuł) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Naprawdę dobry

  credo174 ocenił(a) film na

  Forma filmu sprawiała, że nie byłem do końca przekonany co do tego filmu ale... wyszło rewelacyjnie, trzyma w napięciu, mimo ze w połowie filmu wiedziałem jakie będzie zakończenie, to i tak film wymiata. Fabuła nie jest bardzo skomplikowana, ale emocji przy filmie nie brakuje.

 • Kara śmierci dla producentów za ostatnie 5 minut

  P_a_b_l_o_s_z ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Rewelacja! Co za zwroty akcji! Podobne filmy?

  xxmgielkaxx ocenił(a) film na 10 

  Fantastyczny film, naprawdę trzyma w napięciu. Oglądałam i nie mogłam się nadziwić jak ciekawa jest fabuła. Gorąco polecam. Czy ktoś zna podobne filmy tego rodzaju?

 • Polecam!

  andrzejduda2222 ocenił(a) film na

  Tak, po prostu... Warto.... ale nie oczekujcie po tym filmie zaskakujących scen akcji itp, tak jest parę dobrych zwrotów akcji, jest napięcie, i drama, i szczególnie ta perspektywa, ekranu monitora, to wszystko robi swoje.

 • 8/10

  goloniarz_filmweb ocenił(a) film na

  Totalnie trzyma w napięciu.

  12
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.