PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625905}

Sekret w ich oczach

Secret in Their Eyes
6,4 22 748
ocen
6,4 10 1 22748
4,0 3
oceny krytyków
Sekret w ich oczach
powrót do forum filmu Sekret w ich oczach

Marne popłuczyny po 'sekret jej oczu'. Jak mogę ocenić pozytywnie film kiedy widziałem pierwowzór i wiem co się wydarzy.Brak zaskoczenia jest główną przyczyną niepowodzenia tej produkcji,choć oczywiście i bez yego film jest po prostu miałki

Zodiak

Widziałem pierwowzór i wiem co się wydarzy??? Brak zaskoczenia ??? NAPRAWDĘ??? To niesamowite, że oglądając pierwowzór wiesz co się wydarzy. Czytając takich dałnów i debili przestaję wierzyć w ludzkość.

użytkownik usunięty
omen999

Ja tez przestaje wierzyć w ludzkość ..... po Twoim wpisie. Nie lubie chamstwa

ocenił(a) film na 6
Zodiak

Też tak myśle. Film baaardzo słaby i nie umywa się nawet do oryginału.

Zodiak

Zgadzam się, słaba "podróbka", nie rozumiem po co wyprodukowano coś takiego.

npebi

W tym filmie każdy gra kogoś przygnebionego Matka straciła córkę co jest to zrozumiałe Policjant nie wiem czy dawny partner prywatnie
czy z pracy ciągle żyje winną że nie zlapał sprawcy .Oraz Nicole Kidman ale ona to by po to by towarzyszyć swym kolegom koleżankom
na planie . Może to na scenariuszu jakoś to wyglądało ale już na filmnie nie .Po prostu przygnębienie rozpacz Julia Roberts jako matki
która straciła córkę nie uwiezyłem .A sam film zamiast dostarczać emocji bardziej wieje nudą 3/10

Zodiak

Wiem że mamy 2019 rok, ale twój tekst to jest absolutny hit xD, powinno się go, wraz z tytułem tematu, szybko przetransportować na kwejka w wersji memicznej. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones