PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408150}

Sekret

The Secret
6,1 6 349
ocen
6,1 10 1 6349
Sekret
powrót do forum filmu Sekret

Witajcie. Tak jak w tytule, ja pierw prześmiałem cały ten filmik sekret. Wydawało mi się, że to jakaś bajeczka dla naiwnych. Mam jednak w zwyczaju testować różne rzeczy i tu również tak było. Aby zbytnio się nie rozpisywać powiem tylko, że formuła zadziałała, i to tak, że po spełnieniu moich intencji byłem wciąż w niedowierzaniu. Mam takie pytanie dla fanów sekretu, mianowicie zastanawia, czemu ogólnie takie rzeczy są możliwe, chciałbym to lepiej zrozumieć. Przykładowo jedną z późniejszych moich intencji było poznanie dziewczyny, która miałaby cechy takie i takie, a koniec końców dokładnie taką poznałem. Co więcej dziewczyna którą poznałem sama z siebie mówiła o pewnych rzeczach, które ja zapisałem na tej mojej kartce. Było więc dokładnie tak, że wszechświat odpowiedział IDEALNIE na moje zamówienie, a w materialnym świecie takie zbiegi okoliczności byłyby niemożliwe. Ja wniosek z tego mam taki, że skoro takie rzeczy są możliwe, to my faktycznie tak jak wspominają rożne religie żyjemy w jakimś jeszcze nie do końca zrozumianym świecie "duchowym", który jedynie postrzegamy naszymi zmysłami jako materialny, a ktoś tam u góry ma dokładny wgląd w całe nasze życie, i wie jakie rzeczy muszą zaistnieć, aby spełnić nasze intencje :)

hyrkan

:)

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Tak naprawdę to Hyrkan wierzy w PP, jakby tak nie było nie traciłby swojego cennego czasu i nie stworzyl takby wiele postow. No chyba, że z hyrkanem jest coś nie tak...

ocenił(a) film na 1
tojatoja44

Istnieje też zdroworozsądkowe wyjaśnienie, że ludzie lepiej wyedukowani robią mniej debilnych rzeczy i póki tu żyję, wolałbym być otoczony ludźmi choć trochę ogarniętymi niż oszołomami. Chciałbyś się natknąć na lekarza o Twojej inteligencji? Albo żeby Cię taki prawnik bronił? Przecież to jest straszne ryzyko dla zdrowia i życia.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Ale ciekawy jest ten motyw "żydowski". :) Możesz mi wyjaśnić, czemu dno filmwebu przywołuje do dyskusji akurat Żydów? Czyżbyś poza nienawiścią do fizyki reprezentował jeszcze jakieś uprzedzenia? :)

hyrkan

:)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

No, niewiele masz do powiedzenia. :)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Chciałeś mnie przekonać, że sekciarze od magii to trolle? Udało się. Tylko czy chciałeś?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Do jakiego mówisz państwa? :) Do ludzi, którzy się śmieją z twojej magii czy do debili, którzy szklankę z zapleśniałym ryżem biorą za dowód magii? Ci drudzy niekoniecznie są w stanie określić, po której stronie monitora wyświetla się treść stron.

hyrkan

:D

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

wiesz, gdy rżysz, to nie jest głupiej niż gdy coś mówisz. Cieszy mnie, że się zorientowałeś.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wybaczam ci to szczeniackie zachowanie.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Świetny sposób, żebyś przestał pisać błędy. ;)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Śmiejesz się z magii?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, wybaczam ci twoje szczeniackie zachowanie. Dojrzejesz, zmądrzejesz, przeprosisz.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Gdy się dowiem o Polaku, który opracował cokolwiek, będę wiedział, że to nie ty. :)

Znów metodologiczna porażka. Czemuż miałoby to mówić, że nie kłamałeś, skoro kłamałeś? Może właśnie okradłeś lekarza i czytasz jego notatki?
Nie masz dość wiedzy, żeby skończyć gimnazjum bez łapówek dla nauczycieli. Nie możesz skończyć liceum. Nie możesz iść na studia. Nie możesz skończyć studiów. Nie możesz nigdzie pracować umysłowo. Wobec tych niemożliwości nie jesteś odkrywcą. ;)

hyrkan

:)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

No, zamiast trollować kłamstwami, teraz tylko śmiechem? Okejka. Jestem za.

A sprawdziłeś przy użyciu monety, że magia nie działa?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, wybaczam ci twoje szczeniackie zachowanie. Dojrzejesz, zmądrzejesz, przeprosisz.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, wybaczam ci twoje szczeniackie zachowanie. Dojrzejesz, zmądrzejesz, przeprosisz.

(Einstein był Żydem. Obrażając z nieznanych mi przyczyn Żydów, co czynisz w innym miejscu, obrażasz Einsteina prawie tak samo jak uznając go jedynie za aforystę)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, wybaczam ci twoje szczeniackie zachowanie. Dojrzejesz, zmądrzejesz, przeprosisz.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, wybaczam ci twoje szczeniackie zachowanie. Dojrzejesz, zmądrzejesz, przeprosisz.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wybaczam ci to szczeniackie zachowanie. Lubisz pyskować i ci to przeszło na forum z gimnazjum. Pozdro dla kumpli z klasy.

hyrkan

Za jeden uśmiech twój :). Niezły mam z ciebie ubaw :D. .

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Reszta świata z ciebie też. XXI wiek i będzie magią krowy uszkadzał.

W ogóle straciłem do ciebie resztki szacunku, gdy nazwałeś zjonizowanego kundlem i Żydem. Nie dość, że głupek, to jakiś antysemita i troll. Ale wybaczam Ci.

hyrkan

haha, gościu, ty jednak naprawdę masz przyszłość :D... w kabarecie. Talent na miarę Jasia fasoli :D.

Dajesz następne 100 postów jeden po drugim :D, z chęcią się z ciebie jeszcze pośmieje :)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wiesz, straszną farsę robisz z forum. Najpierw zapachniało sektą, teraz obrażasz zjonizowanego nazywając go psem, a mnie trollujesz takimi głupotkami.

Wy od magii to serio nie jesteście normalni.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Właściwie czemu nie sprawdzisz monetą, że magia nie działa? Boisz się?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

"jestem maaaagiiiieeeeem". Śmiej się, śmiej. :)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

"leczę kręgosłupy maaaagiiiią! tylko potem mi wielkich odkryć prasa naukowa nie publikuje, zła elita spiskuje przeciwko mnie"

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Magia nie działa, prawda? A głupki zaklinają ryż. Masz z tego ubaw?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Wybaczam ci to całe szczylowanie, ale twój brak kultury pozostanie faktem niezależnie od mojego wybaczania.

hyrkan

haha o kurde gościu, ja już naprawdę z ciebie nie mogę :D, popłakałem się ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Ja to już nie wiem, co gorsze. To, że próbujesz odebrać krowom mleko za pomocą magii, czy że się chwalisz niezaszłymi sukcesami na tym polu.

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Zgadniesz, w którym miejscu się przyznałeś, że nie znasz polskiej literatury? Nie odpisałem wtedy na ten temat, żeby zostawić żart na później. Wykazałeś zabawną niewiedzę. Wiesz, gdzie?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Przywołałem czeki myślami, uuu, taki jestem mag, wielki mag.

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Raczej wielki d..l który robi z siebie głupka większego niż jest.
(na twoim miejscu ze wstydu skasował bym profil i się tu więcej nie pokazywał). Bo prócz ośmieszania siebie, zaśmiecania forum nie wnosisz nic pożytecznego.

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Gdybyś ty był na moim miejscu, to byś tak samo nie ogarniał rzeczywistości, wobec tego nie zdawałbyś sobie sprawy, czy piszesz mądrze czy głupio.

Miałeś mi jeszcze opowiedzieć o tych wynikach z google.
Uważasz swoje teorie za prawdę, bo mają 80 tysięcy wyników w google. "Brad Pitt jest magiem" ma 3,5 miliona wyników. "Księżyc nie istnieje" ma 350 tysięcy wyników.

Czy chcesz może mnie przeprosić, przyznać, że jesteś durniem, potem jeszcze raz mnie przeprosić, a potem się wycofać z tej komicznej gadki?

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Sekret to śmieć. Twoja gadka to śmieć. Magia nie działa. To oszustwo. Bronię debili i doprawdy miewam wątpliwości, czy nie powinno się wam pozwolić nadal trwonić wasze pieniądze na książki od oszustów, którzy z waszej głupoty śmieją się ciągle. Którzy myślą o waszej głupocie budząc się w drogich apartamentach, a potem jadą na jakiejś konferencji sprzedawać kit, że kasę mają z magii, a nie ze sprzedaży milionów egzemplarzy niedziałającego kłamstwa.

Zdecydowanej większości z milionów debili nic się w życiu nie uda. Kilkoro jednak odniesie sukces, ci dodatkowo dobiją debili pozostałych, bo będą ten sekret, niedziałający i śmieciowy, dalej promować.

Gdybym wymyślał opowiadanie kryminalne o oszustach, odrzuciłbym tak ordynarne oszustwo jako nieprawdopodobne i z pewnością nieskuteczne, bo przecież rozum ludzi ochroni!

A ty pokazałeś mi prawdę o nędzy ludzkości.

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Nie wiem, czy jesteś wielki. Paweł nazwał cię kundlem, strasznie z niego nieuprzejmy typ. Nie dziwie się, że odkąd z nim gadasz jesteś zwolennikiem eugeniki.

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Jako ofiara sekty oczywiście czcisz złotego cielca, nie dziwię się zatem, że unikasz też czytania wszelkich danych jasno wykazujących, że się mylisz.

Chcesz w tę swoją sektę innych wciągnąć, nie? A trollujesz mnie dlatego, żeby się mścić za wszystkie moje racjonalne poglądy wyrażone na forum? Strasznie podłe. No ale nie wszyscy widać mamy zasady etyczne, ty wolisz mieć głupie książki o magii w miejscu zasad.

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Coś jest w tym twoim poglądzie, że odkąd bóg cię opuścił straciłeś zdolność racjonalnego rozumowania.

ocenił(a) film na 10
hyrkan

To wszystko na co cię stać w tej dyskusji, na pomówienia:)
Nie odpowiadasz na zadawane, jasne pytania, ignorujesz fakty.

Więc ostateczne pytanie powinno brzmieć w jakim calu w ogóle prowadzisz tę dyskusję
(dyskusja między dojrzałymi, inteligentnymi ludźmi jest merytoryczna, nie zaś nastawiona na zdyskredytowanie rozmówcy, zarządzając mu co i raz kłam lub zasypując obelgami - to dziecinada).

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Widzisz, mój jeleniu, opętał cię demon.

Od pierwszego postu tylko trollujesz, nic do powiedzenia nie masz, unikasz odpowiedzi na pytania. Przecież to spektakl żenujący.

hyrkan

haha :D, no gościu nie mogę, ty nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaki potrafisz być śmieszny gdy chcesz :D. Szacunek

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

A ty, gdy nie chcesz.

Zdajesz sobie sprawę, że ten szacunek, odkąd cię przyłapałem na licznych kłamstwach, jest tylko w jedną stronę?

ocenił(a) film na 1
pawel86ck

Złapał cię ktoś już na kwaszeniu mleka magią?

ocenił(a) film na 10
hyrkan

Jeśli jeszcze masz tam odrobinę rozumu zastanów się co i po co tu robisz, wypisując te farmazony i wklejając po kilka postów na raz.

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Wiesz, strasznie dziecinnie się zachowujesz. Mama powinna cię ukarać. Ja, hm, ja ci chyba wybaczę, bo w końcu nie masz na tę infantylność wpływu.

A magia nie działa, prawda?

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

Według twojej teorii, oczywiście głupiej, ale jednak twojej, jestem tu dlatego, że mnie przyciągnąłeś. :) Kłopot, nie?

ocenił(a) film na 1
zjonizowany

W ogóle ten drugi zwolennik głupotek magicznych to antysemita. A ty mi piszesz o poparciu dla eugeniki. Świetne świadectwo sobie wystawiacie, świetne. Kogoś wyślecie do gazu jeszcze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones