Jeśli takie coś jes możliwe to niech mi ktoś powie, tzn. bo mam taką troszku nie tegez wersje filmu i na końcu jak kamera wychodzi przez to okno i jest ta kukurydza i kamera idzie tak w dół w dół do ziemi i... na tym mi się kończy film :/. Może mi ktoś powiedziec czy tam jeszcze coś pokazują później czy po tym już są napisy :) :P? Byłabym wdzięczna =). No chyba że takich rzeczy nie można pisać bo Ci co nie oglądali by za dużo wiedzieli chociaż wątpie :P:D. Z góry dziękuję.
Uwaga, jak ktoś nie oglądał filmu niech nie czyta ;)
Dużo nie straciłaś, po tym ujęciu na kukurydzę jest jeszcze jedna króciutka scena, trwa może 1 sekundę. Pokazany jest Mort Rainey (Johnny Depp), a właściwie jest zbliżenie jego twarzy (od środka nosa do ust ;))) ) jak gryzie kukurydzę. To wszystko :)
Pozdrawiam
Jeszcze dodam coś jako małą ciekawostkę, wprawdzie nie jest związana bezpośrednio z filmem, ale cóż.. ;)
Na końcu, gdy napisy się już kończą można usłyzeć Johnnego Depp'a śpiewającego: "Momma's little baby loves shortenin', shortenin', momma's little baby loves short-... -nen'... bread."
A to tak jak mówisz dużo nie straciłam :D. Dzięki wielkie za pomoc :P bo tak to bym miała taki niedosyt jak bym nie wiedziała co tam było dalej, a tak to jak już wiem, że nic wielkiego tam nie ma, mogę sobie zostawić taką wersje tego filmu :P. Jeszcze raz wielkie dzięki =). Pozdrawiam.