PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 611
ocen
7,8 10 1 658611
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Sądzę, że chyba nie. Moja dziewczyna zrezygnowała po 30min i poszła do drugiego pokoju oglądać Plebanię...Ona nie rozumie, jak ja mogę to n-ty raz oglądać. Czy jest tu jakaś kobieta, której podoba się ten film?

ocenił(a) film na 7
krzylo

Mojej mamie się podoba.


Za krótki, kuźwa.

użytkownik usunięty
nikifoor

Z tego co wiem wiele kobiet lubi seksmije!!!!!

ocenił(a) film na 9

Ja uwielbiam seksmisję! Kobiety w mojej rodzinie również! To już właściwie historia i nie ma o co się obrażać! :D Zresztą nie zauważyłam tam jakichś scen, które mogłyby obrazić kobiety... Film jest śmieszny, podstawa to dystans do siebie!

ocenił(a) film na 9

Ja nie jestem kobietą, ale uwielbiam ten film. Zdecydowanie jedna z najlepszych polskich komedii.

ocenił(a) film na 10
krzylo

Kocham ten film, jest moim ulbionym. znam na pamięć go

krzylo

Mi tez sie podobał. Trzeba mieć do siebie dystans, zrsztą nie zauważylam, zeby film w jakis sposob osmieszal, czy poniżal kobiety. Coś wrażliwa ta Twoja dziewczyna. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Estelle_2

Moja dziewczyna uwielbia ten film (i jeszcze Misia), choć nie lubi polskiego kina.

ocenił(a) film na 9
krzylo

ja ten film uwielbiam. trzeba mieć dystans do siebie. zresztą... przecież seksizm w "Seksmisji" nie powinien urażać. to tylko[?] film. przynajmniej ja tak uważam...

ocenił(a) film na 10
speculation

ja uwielbiam :)
ten film jest jednym wielkim cytatem i jest cudowny. cudze chwalicie, swego nie znacie, ot co!

ocenił(a) film na 9
krzylo

Ja też uwielbiam :)
LeiA zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 9
anianana


"...co mi pan sugeruje,proszę pana..."

ocenił(a) film na 10
fenix

"dobra dobra nie poznaję kolegi" ten film to "no ładne cacko". Co do dziewczyn czujących się urażonymi Seksmisją... pozostaje im życzyć żeby wyrosły z tego. Bo na dłuższą metę trudno żyć z psychiką która każe na każdym kroku myśleć że Ciebie ktoś wyśmiewa.

ocenił(a) film na 9
krzylo

Mi się podoba. Chyba najlepszy z tych wszystkich Polskich filmów :)

ocenił(a) film na 10
krzylo

Mi sie bardzo podoba, to jeden z najlepszych polskich filmów.

ocenił(a) film na 9
krzylo

Mnie się bardzo podoba :D !!! Świetny film dla kobiet z poczuciem humoru ;)

ocenił(a) film na 10
krzylo

Mi się podoba xD ..........za krótki

krzylo

Mnie się podoba :) Pozdrawiam

femles_CS

uważam go za jeden z najlepszych filmów pl kina :)jestem dziewczyną i oglądłam go z 20x i za każdym razem oflądam go z przyjemnością;)Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
krzylo

JA moja mama ,kuzynka, obie ciotki ,babcia.... w ogóle cały ród żeński mojej rodziny zna prawie na pamięć ten film x)

ocenił(a) film na 9
krzylo

ciężko o kogoś, komu nie podobałaby się "Seksmisja"

krzylo

O człowieku! Jeden z najlepszych polskich filmów. Piszę to ja-kobieta. Świetna obsada, Machulski na krześle, niezły humor i genialnie przedstawiona historia. Czegóż chcieć więcej? Namów swoją dziewczynę, bo nie wie co traci;)

użytkownik usunięty
krzylo

cóż, w akcie urodzenia mam wpisane "kobieta" i "Seksmisja" mi się podobała.

krzylo

Ten film jest że tak powiem zajebisty :D

ocenił(a) film na 9
krzylo

ależ oczywiście, że się podoba! Seksmisja to z pewnością najlepsza polska komedia! Kultowa! 9/10

krzylo

Jestem kobietą (co do tego nie mam wątpliwości) i film ten ubóstwiam. :)

ocenił(a) film na 8
krzylo

Mnie również się podoba ;)

ocenił(a) film na 8
_GaGa_

mi też bardzo się podoba:D zresztą jak większości moich koleżanek:]

ocenił(a) film na 10
Tarantinka19

Mi tam sie podoba :D takie szowinistyczne myslenie :P

ocenił(a) film na 10
krzylo

mi sie podoba :) dlaczego miałby nie.. ?

ocenił(a) film na 10
krzylo

Twoja dziewczyna chyba naprawdę jest przewrażliwiona albo po prostu widziała ten film już tyle razy (podobnie jak ja), że scenariusz to by umiała wyrecytować obudzona o 3 w nocy, z karabinem przystawionym do skroni. Z resztą co to za problem? Jak nie lubi, to niech nie ogląda, przecież nikogo nie wolno zmuszać...

ocenił(a) film na 10
krzylo

A skąd takie zdanie? Ja z moją mamą uwielbiamy ten film, dla mnie to mistrzostwo :)

krzylo

ten film jest po prostu arcydziełem mogłabym go oglądać setki razy i nie znudzi mi sie chyba nigdy...

ocenił(a) film na 9
krzylo

Tak, mi się bardzo podoba, bo jest chyba najzabawniejsza komedią poslką jaka powstała.

krzylo

mnie też się podobał, i Olgierd Łukaszewicz przystojny był ;)

krzylo

Oj! Podoba się podoba i to wielu paniom, zapewniam :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
krzylo

Mi też się bardzo podoba.Oglądałam go już kilka razy.Wybić samców:)

baska_89

Samiec twój wróg XD. Zapewniam, że wiele kobiet kocha ten film.

ocenił(a) film na 9
laska_8

Oczywiście, że film jest świetny. Może Twoja dziewczyna nie wyszła z pokoju z powodu samego filmu, a raczej checi obejrzenia Plebani:P pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
krzylo

"Kopernik była kobietą!!!"
xD
kocham ten film :D

ocenił(a) film na 8
krzylo

Ja też go uwielbiam. Zianie jest na nim nieziemskie.

krzylo

Ten film jest jedna z najlepszych polskich komedii. mogę oglądać ten film 100 razy w ciągu tygodnia i nigdy mi się nie znudzi :)

ocenił(a) film na 9
busi_2

hehe,co najwyżej 84x ;-)

busi_2

'Liga rządzi! Liga radzi! Liga nigdy cię nie zdradzi!' Ja po porostu kocham ten film.

ocenił(a) film na 10
busi_2

mi sie podoba...!
nie rozumiem dlaczego ma się nie podobać?!

krzylo

Współczuję ............................................

ocenił(a) film na 7
krzylo

Jak najbardziej może się kobietom podobać - no bez przesady... Uważasz, ze nie potrafimy dostrzec ukrytego znaczenie i nie potrafimy spojrzeć na siebie z dystansu??? Otóż mylisz się ;PPP

Jak najbardziej film mi się podoba ;)

ocenił(a) film na 8
YouStee

Moja mama kocha ten film! Oglądała go już pewnie z 15 razy i zawsze śmieje się do rozpuku!

ocenił(a) film na 8
dzek

Ja myślę, że kobietom może się jak najbarzdiej podobać. W końcu fabuła nie była taka aby kobiety urazić. Wszystko było zrobione z jajem. A nawet kobiety dominowały w tym filmie.

MackKL

A mnie się ten film w ogóle nie podobał. I nie ma to nic wspólnego z szowinizmem, feminizmem czy innymi bzdurami. Jak dla mnie po prostu nie jest zbytnio śmieszny. I tyle;-)

ocenił(a) film na 9
krzylo

Ja jestem kobietą i mi się podoba ;) Za to plebanii nie znosze ;) Z tego co zauważylam, dużo kobiet za bardzo na poważnie traktuje ten film.. albo odbiera go jako poniżanie kobiet.. o_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones