PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 684
oceny
7,8 10 1 658684
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Sądzę, że chyba nie. Moja dziewczyna zrezygnowała po 30min i poszła do drugiego pokoju oglądać Plebanię...Ona nie rozumie, jak ja mogę to n-ty raz oglądać. Czy jest tu jakaś kobieta, której podoba się ten film?

krzylo

Ja to bym chciała żyć w takim świecie. Film za mało lesbijski jak na świat z samymi kobietami. Wtedy to byłby ideał.

ocenił(a) film na 8
krzylo

Kiedy wspominam film z czasów dzieciaka - bawił. Teraz mając 29 lat nie mam pojęcia jaki był zamysł reżysera. Film jest strasznie seksistiwski, bardzo mi przykro, że nie widzę już tego w tym filmie co kiedyś. Niestey, teraz oglądam Seksmisję z zażenowaniem

ocenił(a) film na 9
Riiko

Chyba żartujesz? Teraz ten film jest nawet śmieszniejszy niż 40 lat temu, bo żarty, które wtedy były metaforycznymi odniesieniami do komunizmu ubranymi w nazi-feministyczne metafory obecnie stają się po prostu faktem. Kopernik była kobietą, Kleopatra była czarna, i Skłodowska pewnie też :p

krzylo

Chyba żartujesz ?! Ja (kobieta) uwielbiam ten film

krzylo

zmieniłeś kobietę? :P

ocenił(a) film na 10
krzylo

Oczywiście. Ja uwielbiam. Raz na parę lat umawiam się z kumpelą i oglądamy razem, gdy leci na święta. To bardzo dobra komedia. Bardzo dobra!

ocenił(a) film na 1
krzylo

Ten film się źle zestarzał. Niby świat rządzony przez kobiety a poza byciem głupimi i "seksi" nie pełnią żadnej roli. Ogółem dużo mizoginistycznych zagrań.

ocenił(a) film na 1
krzylo

Ten film się źle zestarzał. Niby świat rządzony przez kobiety a poza byciem głupimi i "seksi" nie pełnią żadnej roli. Ogółem dużo mizoginistycznych zagrań.

krzylo

Zmień kobietę. Moja uwielbia :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones