PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 677
ocen
7,8 10 1 658677
7,7 40
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Sądzę, że chyba nie. Moja dziewczyna zrezygnowała po 30min i poszła do drugiego pokoju oglądać Plebanię...Ona nie rozumie, jak ja mogę to n-ty raz oglądać. Czy jest tu jakaś kobieta, której podoba się ten film?

___MidianOna___

U mnie to nie kwestia zbyt poważnego traktowania. Jestem blondynką, a opowiadam o nich kawały. Po prostu jak dla mnie ten film nie jest śmieszny. Ma fajną muzyczkę, ciekawy pomysł, ale nie określiłabym tego jako komedię.

ocenił(a) film na 10
Binula

jak mówi przysłowie "nie to ładnie co ładne, ale co się komu podoba"
wiele jest kobiet krórym Seksmisja się podoba (np u mnie w rodzinie jak ktoś zacznie sypać żarcikami z Seksmisji wszyscy od razu wiedzą o co kaman) ale znam też takie które na txt "zeżarli moje święte jabłka" (ja do kumpeli tak kiedyś powiedziałam) wywalają gały i nie wiedzą o co chodzi albo pukają się znacząco w czoło, co do muzyki to właśnie ona mi się nie podpobała ale.. każdy zdanie swe maja na przykład za nic nie mogę obejrtze4ć więcej niż raz góra dwa razy polskich 'komedii' wyprodukowanych po '90 latach. a Misia, Nie lubię poniedziałków, seksmisja i parenaście innych śmieszą mnie niebywale i to zawsze (pomimo że wszystkie jak leci są ode mnie duuużo starsze) poza tym nie mogłeś się swojej dziewczyny zapytać czemu wyszła? może istotnie chciała "Plebanię" obejrzeć
pozdrawiam ciepło

ocenił(a) film na 9
___MidianOna___

ja go wrecz uwielbiam :)
zawsze placze ze smiechu na nim;)

ocenił(a) film na 9
___MidianOna___

Wystarczy spojrzeć z przymrużeniem oka ;) xD Ja bardzo dobrze wspominam ten film, a koledzy używali podkładów z tekstami z "Seksmisji", w kabarecie. Rozbawili mnie do łez :)

ocenił(a) film na 8
___MidianOna___

Ja też jestem kobietą i mi się podoba.....i ja też plebanii nie znoszę i tyle w temacie

___MidianOna___

Ja się na tym filmie wręcz wychowałam.. :D Uwielbiam go. A skoro twoja dziewczyna woli "Plebanię", to nie rozumie sztuki filmowej. To jest jedna z najlepszych polskich komedii. ;D Te teksty mnie wychowały.
Najbardziej kultowy polski film lat '80. ;) Dziękuję, do widzenia.

ocenił(a) film na 7
krzylo

To ja się dołączam do kobiet lubiących ten film ;)

ocenił(a) film na 8
HrabinaRozentrop

świetny jest ten film... zawsze go oglądam gdy jet w tv:)

użytkownik usunięty
HrabinaRozentrop

Ja również b. lubię ;)

ocenił(a) film na 9
krzylo

chłopie, uciekaj od tej baby swojej, bo to pachnie feminizmem!

a tak bardziej serio. uwielbiam film (prócz muzyki, która mnie irytowała i zagłuszała moje myśli). a to, że ktoś woli... plebanię od seksmisji, to już jest problem natury psychicznej ;)

żeby nie było. jestem kobietą;]

krzylo

Jestem kobietą i uwielbiam ten film. Znam go na pamięć.

ocenił(a) film na 10
m_tyminska

Mojej dziewczynie się podoba,a to raczej nam sie chyba mniej powinien...:P

ocenił(a) film na 9
krzylo

podoba się i to bardzo, bardzo, bardzo ;)

krzylo

Uwielbiam ten film. Jeśli ktoś uważa, że jest "męsko-szowinistyczny" (że tak się wyrażę) to chyba kompletnie nie ma do siebie dystansu. Tym bardziej, że "naśmiewa się" zarówno z kobiet, jak i z mężczyzn.

Kathy_Selden

moja dziewczyna kocha ten film chyba najbardziej ze wszystkich komedii

ocenił(a) film na 9
krzylo

Głupie pytanie, ja jestem kobietą i kocham ten film xD Moja matka i babka też xD

DirtyLarry

często słyszałam, że nie jestem dziewczyną xD w każdym razie, bardzo lubię ten film xd

krzylo

Ja mam 11 lat i to uwielbiam. xD

za krótki. :|

ocenił(a) film na 9
krzylo

"Ciemność, widzę ciemność...":) Kto tego nie zna. "SEKSMISJA" to kultowy film. Jestem kobietą i bardzo mi się podoba.

ocenił(a) film na 9
bevvie

Ja też uwielbiam ten film! Oglądałam go już ładnych parę razy ale nie rezygnuję z niego, kiedy kolejny raz jest w telewizji.

ocenił(a) film na 10
krzylo

oczywiście, że są . Np ja :D
Uwielbiam ten film .
Ale nie dziwie się, że wiele dziewczyn go nie lubi. Poprostu trzeba podejść do tego z dystansem.
Ale jest świetny.

ocenił(a) film na 10
krzylo

Ja ten film uwielbiam,a więc zaliczam się do kobiet, które go lubią. Widziałam tą komedię wiele razy i nigdy mi się nie znudzi, bo Stuhr jest świetny w roli Maksa.

ocenił(a) film na 10
krzylo

Osobiście uwielbiam ;]

Podobno, kiedy w Stanach pokazywali ten film feministkom były cholernie wkurzone. Najbardziej na same siebie za to, że im się ten film podobał ;]

krzylo

Ja obejrzałam cały i bardzo mi się podobał ;) to zależy od gustu... ja bym nigdy nie poszła do drugiego pokoju oglądać Plebanii.

ocenił(a) film na 9
gacia_3

Albercik jest The Best!

ocenił(a) film na 8
_edziulka_

To i ja się dopisuję bo "Seksmisja" jest świetna.
Bawi mnie za każdym razem kiedy ją oglądam:)

domi_bwp

podoba się, np mnie i mojej mamie ;D osobiście nie znam nikogo, kto by tego filmu nie lubił. mimo że widziałam go już tyle razy, zawsze gdy jest w tv-oglądam.
pozdrawiam, Drogie Siostry ;D

ocenił(a) film na 9
krzylo

Jest to świetna polska komedia. W prawdzie mówiąc to jedyna polska komedia jaka mi się podobała. Większość komedii polskich, jak i zagranicznych jest plastikowa, bez konkretnego tzw."jaja", większość komedii można porównać do dramatu. Ale ta komedia wywołała u mnie spontaniczny śmiech, niema tu dialogów które na siłę próbóją rozśmieszyć widza. Ta komedia jest lekka, wprawia w dobry nastrój, i ma tzw. "jajo". Polecam.

ocenił(a) film na 8
krzylo

Mi się podoba ^^ Jestem dziewczyną xD
Mojej mamie też ;pp

ocenił(a) film na 9
LadyCzikita

Również jestem dziewczyną i też mi się podoba ; >

ocenił(a) film na 10
krzylo

jak moze się nie podobać? świetny film! obejrzałam go juz chyba ponad 10 razy i za każdym razem mnie śmieszy ;) super! uwielbiam polskie filmy i seriale :) oczywiscie te stare :)

ocenił(a) film na 9
ewelkape

jestem dziewczyną i uwielbiam ten film. absolutna klasyka, a teksty z niego przeszły już na stałe do słownika mojej rodziny. :)

ocenił(a) film na 10
krzylo

uwielbiam ten film :) i to ze koniec jest taki sobie to tez mi sie podoba bo pobudza mnie do wymyslania dalszych histori opartych na zyciu ludzi w owej sytuacji :) a ja kocham role narratora :)

krzylo

Mi się bardzo spodobał. Tak samo znajomym, mamie i babeczkom z rodziny :)

ocenił(a) film na 10
krzylo

Wg mnie-Arcydzieło!mistrzowska komedia....no i te teksty!
Sztur doskonale odnalazł sie w granej przez siebie postaci...zresztą jak zawsze.

ocenił(a) film na 10
krzylo

Poszła oglądać Plebanię... Widać ma inny gust ;D
Kobieta/podoba mi się ten film ;)

ocenił(a) film na 10
krzylo

ja uwielbiam i moge ogladac setki razy;)

ocenił(a) film na 10
krzylo

Podoba, podoba. Ja też oglądałam go n razy i jeśli będzie leciał w tv znowu go obejrzę :)

krzylo

ja uwielbiam ten film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krzylo

ten film nie mówi o zwariowanych feministkach, nie ma się co obrażać. to jest metafora totalitaryzmu, świata całkowicie kontrolowanego przez aparat władzy. no i wyposażony jest w zajebisty humor:D.

ocenił(a) film na 9
krzylo

dla mnie jest to najlepsza komedia, jaką kiedykolwiek oglądałam. Wg mnie, wcale nie obraża kobiet. Widocznie nie ma gustu filmowego, skoro zamiast oglądać fajną komedię, to ogląda głupi tasiemiec o niczym.

krzylo

Jetsem kobietą i podoba mi się ten film. Ba, mogłabym go oglądać poraz 5-ty i dalej będę się śmiać.

ocenił(a) film na 10
krzylo

Kocham ten film i nie znam osoby płci obojga , która go nie lubi. Szowinistyczne i seksistowski dużo bardziej są wszechobecne reklamy z pólnagimi laskami, których treścią życia i szczytem ambicji zdaje się być zaspokojenie wypsikanego np Axem kolesia.

użytkownik usunięty
krzylo

Jestem kobietą i bardzo podoba mi się ten film. Bardzo zabawny :)

ocenił(a) film na 8

Popieram :)
PS Jak tak się patrzy od początku, pytanie ma duży odzew :D

ocenił(a) film na 8
krzylo

byś się zdziwił
ja uwielbiam ten film :)

ocenił(a) film na 8
krzylo

byś się zdziwił
ja uwielbiam ten film :)

diana6echo

Szkoda że w nim nie zagrałaś i to w pełnym negliżu tak jak jedna z aktorek w "Dracula" 3D z 2012 roku w stodole.

ocenił(a) film na 10
krzylo

kocham ten film;] mogę go oglądać i oglądać i oglądać a w 100% jestem kobieta:)

ocenił(a) film na 10
krzylo

Ja UWIELBIAM ten film, widziałam go nie-wiem-ile razy, wręcz znam go na pamięć! 10/10, jest na pewno w 5 piątce moich najukochańszych filmów polskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones