PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708901}
6,8 1 965
ocen
6,8 10 1 1965
4,2 6
ocen krytyków
Sen o Warszawie
powrót do forum filmu Sen o Warszawie

Super film

ocenił(a) film na 9

Fanem NIEMENA byłem o urodzenia (dzięki Mamie). Bywałem na większości jego koncertów na Śląsku. Produkcja jest naprawdę udana. Czekam na możliwość zakupu filmu na płycie.

ocenił(a) film na 8
Mireczek_Pan

Tak, to był bardzo dobry film dokumentalny (biograficzny). Co prawda dosyć dużo już wiem o Niemenie i część wiadomości sobie po prostu utrwaliłem, ale jednak część osób znających Czesława i występujących w tym filmie dodała coś nowego.

Dużym plusem jest także dotarcie do fragmentów z archiwów TV i innych. Nawet nie wiedziałem, że takie programy, koncerty z udziałem Niemena były zrealizowane. Nie słyszałem o nich wcześniej, nie ma ich też na youtube, a tu proszę... niespodzianka.

Sama realizacja filmu też ciekawa. Oglądałem go w dużym skupieniu. Tak właśnie powinno się kręcić tego typu filmy dokumentalne - biograficzne.

Realizatorzy filmu naprawdę się postarali, brawo!!! Warto było iść do kina, gdzie bywam naprawdę sporadycznie.

ocenił(a) film na 8
mat_queen

Dodam jeszcze, że oglądałem film w dniu 11 rocznicy śmierci Artysty, co jeszcze bardziej potęgowało nastrój.

mat_queen

chciałabym żeby o Niemenie zrobili film/serial bo skoro jest o German to o Niemenie tym bardziej powinni zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones