Serenity

2005 1 godz. 59 min.
6,9 23 218
ocen
6,9 10 23218
7 030
chce zobaczyć
{"rate":7.6666665,"count":3}
powrót do forum filmu Serenity
  • Nie oglądałem Firefly, ale czy warto mimo to obejrzeć Serenity? Czy zrozumiem fabułę, będą jakieś nawiązania, wątki z serialu?

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 9

szmyrgiel Można. Spoko, wszystko zrozumiesz, ale po za tym, serial obejrzeć po prostu trzeba. Jest dużo lepszy.

• szmyrgiel Pewnie. Nie oglądałem i bardzo mi się spodobał.

• MistrzSeller ocenił(a) ten film na: 9

szmyrgiel Można, ale bez serialu to będzie to po prostu taki zwykły film do obejrzenia sobie z nudów. Mając kontekst w postaci serialu ogląda się znacznie lepiej.

• acidity ocenił(a) ten film na: 5

szmyrgiel To pewnie już nieaktualne pytanie, ale nich będzie dla potomnych. Jestem zdania, że najpierw trzeba koniecznie obejrzeć serial, a dopiero później łapać się za film. Serial wprowadza nas w świat przyszłości i pokazuje jak wyglądają codzienne zmagania z życiem bohaterów. Ponadto przedstawia sylwetki postaci, to jakie łączą ich więzi, co ich dzieli i jakie ideały im przyświecają. No i w końcu film domyka wątek główny, który w serialu pozostał zaniedbany i niewyjaśniony.

• mikagb___ ocenił(a) ten film na: 9

szmyrgiel Serial potem film - nie odwrotnie

• androgenius ocenił(a) ten film na: 7

mikagb___ etam, ja widziałem najpierw film, nie mając nawet pojęcia,że jest też serial i w niczym mi to nie przeszkodziło :)

• lew890 ocenił(a) ten film na: 7

androgenius Mnie by przeszkadzało oglądanie serialu z wiedzą, kto ostatecznie nie przeżyje ;)