PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 640
ocen
6,9 10 1 24640
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

Pytanie takie jak w temacie, kim on był ? bo w filmie nie powiedzial kim byl bo niestety umarł. A podobno w ksiazce albo w komiksie jest napisane kim był.
jezeli ktos by mial o nim jakies info niech napisze ;)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
PuDZ

Nigdzie nie zostało to napisane. Są poszlaki, że był wysokiej rangi wojskowym za czasów Wojny o Zjednoczenie, ale nic nie zostało otwarcie powiedziane.

W 2010 roku ma wyjść komiks ujawniający przeszłość Booka

ocenił(a) film na 8
Corn

aha, dzięki za odpowiedź ;)                    

ocenił(a) film na 9
PuDZ

Ja osobiście bym obstawiał, że w przeszłości był kimś podobnym do tego
czarnoskórego agenta z filmu. Po którymś z kolei obejrzeniu Serenity
nasunął mi się taki obraz rzeczy :)

ocenił(a) film na 8
Vivendi

w ostatnim odcinku serialu łowca nagród na stwierdzenie Simona że nie godzi się bić pastora, odpowiedział "To nie jest pastor". Więc na pewno był kimś "ciekawym" : )

sangreal

http://fans-pages.com/who-is-shepard-book/ ciekawy artykuł. p.s. być może Vivendi masz rację

ocenił(a) film na 8
PuDZ

No można obstawiać za agentem, myślałem też, że był detektywem, albo łowcą, ale to miało być pewnie w serialu no nic może się dowiemy jak będzie jednak kolejny sezon.

AncientWizard

nie będzie kolejnego sezonu, serial przestali kręcić 10 lat temu w 2003 r. Film miał być wyjaśnieniem kilku wątków niedokończonych w serialu, takim swoistym zamknięciem. Pozostaje jedynie przeczytać komiksy , nie czytałam, ale taki o tytule "The Shepherd's Tale", może jest tam wyjaśnione kim on był.

ocenił(a) film na 8
owieczka

Cicho, ja wierze, a moje życzenia się spełniają.
Ja chce serial !!!!!!!!! Dawajcie kontynuacje serialu !!!
Pobrałem sobie całą serie komiksu, ale coś krótkawe niektóre epizody. Jeszcze nie czytałem, tylko przejrzałem.

AncientWizard

Kontynuacja musiałaby być z nową obsadą, bo tamci się lekko zestarzeli :) i nie wiem czy to byłby ten sam klimat co kiedyś

ocenił(a) film na 8
owieczka

No to co, zresztą można ominąć pare lat :) Wcale nie musi być nowa obsada. Na pewno warto spróbować, trzeba się przekonać, bo tak to nic nie będzie się dziać.

AncientWizard

Ja bym z chęcią obejrzała kontynuację. Te 14 odcinków łyknęłam jednym tchem i gdy się skończyły poczułam żal i niedosyt. Cóż można by jakąś petycję napisać? Wiem, że fani Riddicka walczyli prawie 7 lat o powstanie kolejnej część Kronik i w końcu się udało :)

ocenił(a) film na 8
owieczka

To się nazywa bycie upartym :)

Dla tego ja zmierzam w tym kierunku, na razie znalazłem ciekawą grupę na fb :)
https://www.facebook.com/groups/31476523072/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones