PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108605}
6,9 24 640
ocen
6,9 10 1 24640
7,2 4
oceny krytyków
Serenity
powrót do forum filmu Serenity

cały film jest jak statek głównego bohatera. Sypie się, ale służy wiernie:) efekty nie powalają, fabuła nie
zaskakuje, dialogi są czerstwe, a aktorstwo bywało lepsze... i tak dalej i tak dalej. Teoretycznie powinien
być średniak jakich wiele (albo i gorzej), ale fajny świat w połączeniu ze wszystkimi tymi urokliwymi
niedociągnięciami powoduje, że bardzo dobrze się to ogląda.
Mimo, że nie jest to ambitne i inteligentne SF to mam wrażenie, że na tym filmie najlepiej będą się bawiły
osoby trochę starsze, które śledząc poczynania głównych bohaterów poczują się jak dzieci chłonące
stare kino sf klasy b. Kino które kiedyś bawiło, a odświeżone po latach zaskakuje i rodzi pytanie "jak ja
mogłem lubić ten film!?"

ocenił(a) film na 7
michal_poletek

Moja opinia o tym filmie była podobna, dopóki nie obejrzałam serialu Firefly.
Trzeba zaznaczyć, że Serenity powstał jako film tylko dlatego, że serial ściągnięto z anteny po pierwszym sezonie. Twórcy wyraźnie mieli pomysł na pociągnięcie historii dalej, ale ich "naczelne dowództwo" zdecydowało inaczej. Aby zaspokoić ciekawość fanów podali im zatem drugi sezon w pigułce.
Efekty są, owszem, na miarę Xeny i Merlina, ale atmosfera i humor w serialu to rekompensują. Po jego obejrzeniu podwyższyłam ocenę filmu, bo stał się bardziej zrozumiały.

ocenił(a) film na 7
Tuerina

To prawda:) znałem firefly i bardzo żałuję, że ściągnęli ten serial z anteny i produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones