PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9448}
14 919
chce zobaczyć
7,7 24
oceny krytyków
Serpico
powrót do forum filmu Serpico

Autentyczna historia człowieka, który był wierny wyznawanym ideałom i nie bał się
przeciwstawić skorumpowanemu systemowi.

Akcja filmu - chociaż budowana w powolnym tempie - naprawdę wciąga i z wielkim
zainteresowaniem śledzi się kolejne poczynania głównego bohatera. Momentami trochę raziły
mnie te przeskoki czasowe, ale Lumet w bardzo prosty sposób sobie z tym poradził - wystarczył
do tego szczeniak. Z każdym kolejnym miesiącem pies był coraz okazalszy, co w jakimś tam
stopniu pozwalało na ogarnięcie ram czasowych.

Oczywiście wielkie brawa dla Pacino, który wykreował znakomitego bohatera, nadając mu
duszy i autentyczności. A te ciągłe zmiany w wizerunku również odbieram bardzo pozytywnie.

ocenił(a) film na 9
Slaveeman

" A te ciągłe zmiany w wizerunku również odbieram bardzo pozytywnie." to taki akcent humorystyczny w tym, mimo wszystko, dość smutnym filmie.

kyle_reese

Faktycznie. Też według mnie była to próba ukazania przez Lumeta upływu czasu. Z każdym kolejnym tygodniem Frank miał coraz dłuższe wąsy, a później brodę.

A jeśli chodzi o te humorystyczne wstawki, to zdecydowanie najbardziej przypadł mi do gustu moment, kiedy Leslie bierze Franka na imprezę.

ocenił(a) film na 7
Slaveeman

Nie ma co ukrywać film jest na prawdę interesujący jednak choć byłem pod wielkim wrażeniem że taka osoba na prawdę istniała i się w tym gów...zechciała brudzić,to jednak czegoś mi w tym filmie cały czas brakowało!Na pewno Al nie zawiódł a sam film w małym stopniu wzruszał że są jeszcze czy też byli uczciwi ludzie na tym globie ale mnie ta produkcja w 100% nie kupiła dlatego mocne 7.5/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones