PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327569}

Sexlista 101

Sex and Death 101
5,9 6 340
ocen
5,9 10 1 6340
Sexlista 101
powrót do forum filmu Sexlista 101

Fajna komedia, ubarwiona czarnym humorem. oglada sie ciekawie, w sumie musze przyznac ze nie bylo mi spieszno do konca filmu. moge polecic na mile spedzenie wieczorku.

ocenił(a) film na 8
marcin_p18

Zgadzam się, film całkiem fajny. Troszkę zakończenie mi nie podpasowało - no ale nie można mieć wszystkiego (a i nie dwie pigułki, ale jedna na koniec... ;) ).

marcin_p18

Podpisuje się całkowicie pod wypowiedziami powyżej..
Fajna komedyjka, ciekawa a przede wszystkim inna niż wszystkie co jest dużym jej plusem.. Ciekawa kompozycja kilku gatunków filmowych daje w tym przypadku naprawdę fajny i przyjemny filmik.. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego zakończenia ale nie mówię że jest ono złe(jest trochę dziwne, no ale nic już się nie da z tym zrobić) :)
Lekko zakręcony, trochę dziwny ale ogólnie fajny film..
Polecam go wszystkim bo warto obejrzeć .. :)






[8/10]

wladek737

tak to film wyjątkowy. lekki i przyjemny. oprawiony czarnym humorem. polecam i zgadzam sie z przedmówcami

dontpanic

Zakończenie mi się wydaje właśnie idealnie dopełniające całość. Niestety było do przewidzenia i za to 9, a nie 10, ale oczywiście gorąco polecam.

Lord_Sith

genialny motyw z autobusem - szczyt czarnego humoru

Winona Ryder - genialna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones