PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123313}

Sezon na misia

Open Season
6,7 75 298
ocen
6,7 10 1 75298
5,4 8
ocen krytyków
Sezon na misia
powrót do forum filmu Sezon na misia
ocenił(a) film na 6
Izabela727

a Tobie sie płyta zacięła? wszędzie ten sam komentarz.

Izabela727

A ty kurna to jakiś bot? Przy niemal każdej animacji musi być ten debilny temat : "Teksty / Najlepsze teksty to...?". Nie umiesz więcej napisać, tylko ciągle ctrl+c, ctrl+v?

ocenił(a) film na 8
Jezus_drugi

sama robisz caly czas ctrl+c,ctrl+v bo widze ten twoj komentarz w kazdej bajce, hipokrytka -____-

ocenił(a) film na 9
Izabela727

pomijając wcześniejsze komentarze.... Właściwie kocham wszystkie ich teksty (szczególnie piosenkę Elijota ^^) ale najbardziej w pamięci utkwił mi tekst, kiedy Boguś chce iść do 'świątyni dumania' a Elijot pokazuje mu krzaczka i gdy on już tam siedzi to zlatują się króliki, które Elijot wypędza słowami : "Dobra, dobra wystarczy tych emocji. Też mi afera - niedźwiedź robi kupę. Ehh niektórzy to mają wyczucie ..." ( i patrzy prosto na Bogusia :D )

ocenił(a) film na 7
Izabela727

był sobie raz maleńki elf i wróżka i jeszcze jej mąż,i elf już miał problem bo wróżki tej mąż na balkon sikał mu wciąż sytuacji tej elf miał całkiem dojść więc poszedł do wróżki bo zdjęła go złość otworzył mu mąż i wież mi lub nie miał wąąąąąąąąąąąsy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones